Blokira zadnji desni tocak samo kad ide nazad!

Blokira zadnji desni tocak samo kad ide nazad!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Starom mi blokira tocak kad ide u rikverc i onda bude malo vruc sta bi mogao biti uzrok :icon_question:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Starom mi blokira tocak kad ide u rikverc i onda bude malo vruc sta bi mogao biti uzrok :icon_question:

istrosena disk plocica i moguce da cilindar ne vraca da je zapekao,,isti problem sam imao na audiju 90 :cool:
 
Član
kako mislis nevjerujem da je rucna onda bi vjerovatno i naprijed????
sajla kad spustis rucni podigni vozuilo na dizalicu povuci rucnu pa spusti vidi dal ti okrece tocak,posto mislim da cilindar nema veze s zadnjom rucnom,nego cilindar zadnji sluzi kod nozne al opet nisam 99,99%siguran :lol:
 
Član
Mislim da bi onda vjerovatno kocilo i kad naprjed ide krece se kontas a blokira samo kad ide u rikverc ubaci u 1 gas odma krece ne vuce ga...... Auto bude parkirano na ravnici i uopste rucna ne bude dignuta krene u rikverc i nakon nekoliko metara zablokira :icon_question:
 
Član
kočiono crijevo promjeni, stvorio se ugrušak od nečistoce i blokira,
iz iskustva.
 
kad mu se podvuce pakna pod paknu onda ce mu bit veselje a komplet tj. set pakni 30KM radi toga riskirat glavu :icon_rolleyes:
 
Član
otkacila se jedna strana pakne,kad auto ide naprijed dobos ju domice od sebe,kad ide nazad onda zaglavi...
 
Član
Stara boljka opela, ako sam skonto iz njegovog odgovora kad kaze da je isto auto ko kod ede. Meni se desavalo jednom na askoni samo odjednom blokira tocak i malo naprijed nazad i popusti, a razlog stare, razvucene i istruhle opruge na paknama.
 
-Suki- je napisao(la):
otkacila se jedna strana pakne,kad auto ide naprijed dobos ju domice od sebe,kad ide nazad onda zaglavi...

;) 100% , skini dobos namjesti paknu,vjerovatno je osigurac pukao, a kao sto ti vec rekose,nisu skupe da zamijenis novima,ako su te dotrajale

nerazumijem raju sa ovakvim odgovorima i savjetima tipa, kucni ga malo,opali ga nogom popustit ce, provozaj ga okreni pod rucnom :lol:

ljudi mjenjajte djelove da vas nebi glava bolila kasnije

nerazumijem raju sa ovakvim odgovorima i savjetima tipa, kucni ga malo,opali ga nogom popustit ce, provozaj ga okreni pod rucnom :lol:

ljudi mjenjajte djelove da vas nebi glava bolila kasnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top