Blokira zadnji desni tocak samo kad ide nazad!

Blokira zadnji desni tocak samo kad ide nazad!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bas ga moj stari pukne on popusti :D Prvo je lijevi pa sad desni................ skino stari jutros gumu kad truho sav dobos sreca imao je druge otisao je sad kod majstora da vidi da jos nije sta sjebano jbg sto je sigurno sigurno je pa vam javim ako je jos neki problemcic stavit cu ovih dana i sliku dobosa popucao na krajevima ;)
 
Član
Eto vidiš kako ljudi kod nas održavaju aute... Rijetko će tko od ovih starijih ljudi (moj stari također) otići na preventivni pregled vozila.... nego kad nešto crkne onda se tek auto vozi majstoru........ dobro ljudi i neginu šta se svašta voza po našim cestama
 
Član
Ma boli me ionako se ne vozam u njemu.....Nebi ga ni sad odvezao nego sigurno je nesto jos sjebao pa ne zna vratit kako je bilo :D:lol:

Eh prije svega Hvala svima koji su pomogli sve sto je nabrojano je promjenjeno sve je to truhlo nikakvo sajla zezala malo..pa pakna ispala .....promjenjeno je pakne 28km,cilindri 24km 12km 1 komad ,majstor nabacio svoje neke dobose koji su bili u boljem stanju od ovih sto je stari imao ....za to dobose svoje i ruke uzeo je 50km takođe i ullje za kocnice sve ukupno je izaslo oko 100km ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top