Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

nisuu nasi putevii..al et moras imati bar malo da se dobije na ljepoti..hehe..moj auto nije bas nizak..al na nekim mjestima kvrc kvrc..jbg
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ma dobra mi je felga... a ili je do slika ili mi nesto ne sjede bash najbolje... al felga je dobra do bola...
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

do slika sigurnoo..sjela je ajmeeee..nisam se nadaoo..al et..na slikama bas nisu nesto kao kad si kod njihh..
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ma dobra je felga.... u to nema sumnje.... ovakve felge se u moju voziju uklapaju maximalno.....
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

dzoniMD je napisao(la):
nasi putevi nisu ni za alu fele a kamoli za nesto drugo

POTPIS!!! i to velikiiiiiii.. stvarno su nam ceste katastrofa neki dan sam iskrivio celicaru kad sam naletio na rupehu ujhh da su mi bile alu-felge otisao bi u opstinu i *ebo im sve pod spisku:lol:
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

Dobre su fele druze ... taman u stilu koji ti furas, a znam da je para, da se moze i bolje, uvijek se moze bolje. Ali i ove su dobro legle...

Samo uzmi i ofarbaj ih komplet u crno, a ovaj rub do gume ispoliraj do visokog sjaja i to ce onda biti extra
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

mtopic je napisao(la):
Dobre su fele druze ... taman u stilu koji ti furas, a znam da je para, da se moze i bolje, uvijek se moze bolje. Ali i ove su dobro legle...

Samo uzmi i ofarbaj ih komplet u crno, a ovaj rub do gume ispoliraj do visokog sjaja i to ce onda biti extra

hvala drug na savjetu..moje je da ucim od najbolji;)
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

black_devil je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Dobre su fele druze ... taman u stilu koji ti furas, a znam da je para, da se moze i bolje, uvijek se moze bolje. Ali i ove su dobro legle...

Samo uzmi i ofarbaj ih komplet u crno, a ovaj rub do gume ispoliraj do visokog sjaja i to ce onda biti extra

hvala drug na savjetu..moje je da ucim od najbolji;)

blacky ja mislim da si ti sebi ovako nesta zamislio[attachment=10246],i mogu ti reci da si na pravom putu ka cilju.respect za blacky-ja

znam da te ove devil eyes interesuju evo jedna slika kako bi to moglo da izgleda i na tvom pashi[attachment=10247];) Frenkie
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

ma xtra drug samo radi po svom , zasada je super bitno da si ti zadovoljan sa dijelovima i autom a ostalo ce sjest na mjesto samo od sebe !pozzz
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

lijepe felgice

svida mi se taj model
potpis za ovo sto neko rece da ih farbas u crno i sjest ce ko bombona

a sto se tice distancera..ja po nasim cestama muku mucim 2 puta godisnje lezajeve mjenjam jer ih razbise,a opet sve zavisi na koliko milimetara mislis ici sa distancama??
 
Član
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

Evo procitao sam sve od pocetka sta si radio,svaka cast sve super odradeno......samo tako nastavi....pozzzz
 
RE: Black__Devil___NOVE FELGE

drugovi hvala na komentarimaa..
evo ja se oprastamm od foruma na 10 dana..krecem ovog trenutka u Španiju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top