Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player,pocele se i fele sredivati..10.03

lijepa ideja :cool: samo polakoo ;)
 

IGY

Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player,pocele se i fele sredivati..10.03

opa bice ludo
ajde ubrzaj to malo:D
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player,pocele se i fele sredivati..10.03

IGY je napisao(la):
opa bice ludo
ajde ubrzaj to malo:D

ja ne ubrzavam,nego enesss..al bice gotove do nedelje najkasnije do ponedeljka:)
nadam se da cu biti zadovoljan.. pripremam se polako:D
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player,pocele se i fele sredivati..10.03

al cekaj,jel rub ostaje poliran??ne diraj ruba...
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player,pocele se i fele sredivati..10.03

abdulmalik je napisao(la):
al cekaj,jel rub ostaje poliran??ne diraj ruba...

ma nebrini rub ostaje..nisam lud..hehe.
jedva cekam kako ce ispastii:icon_smile:
 
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

Evo nakon nekoliko dana zajebavanja kako staviti dvd player..Nisam nikome dao da mi postavlja nego ja sam,mislio sam da mi drug Eness to sredi..Al evo uspio sam i ja nesto dobro uraditi..Iskreno da kazem nisam to nikad ni radio..jbg.. Al sve je to lijepo postavitoo al ima jedna zajebancija,sto me nervira kad stavim dvd pise mi ovo "caution for your safety do not watch while driving"(oprez za svoju sigurnost ne gledati dok vozite) ako sam dobro preveo..Pa zasto je to takoo..Kako mogu iskljuciti too,jer kad vozim ljepse je kad se vidi muzika uz neki spot itd.. Zna li mi tko objasniti??Al svaki put mi je bio na kontaktu,sad nisam probavao kad ga upalim ovako..bez kljuc da ima i sa kontaktom...jel radi?

Evo slika kako sam to stavio..
Pozzz





i evo jedna slikaa kako je postao bijele boje Pasonja:D
 
Član
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

moras izvaditi dvd i imas jedno kablo pozadi, ne secam se kako se zove, i spoji ga na masu ili na neko drugo kablo dok ti radi neki film pise ti ona recenica sto si naveo gore, i ti to kablo stavaljaj na drugo neko dok se ne pojavi slika, kad se pojavi, onda ga tu i izoliraj :icon_eek:
 
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

Sboy je napisao(la):
moras izvaditi dvd i imas jedno kablo pozadi, ne secam se kako se zove, i spoji ga na masu ili na neko drugo kablo dok ti radi neki film pise ti ona recenica sto si naveo gore, i ti to kablo stavaljaj na drugo neko dok se ne pojavi slika, kad se pojavi, onda ga tu i izoliraj :icon_eek:

još jedna muka za menee..pokusat cu..
 
Član
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

extra je ispao druze moj, drama nema sta :icon_eek:;)
 
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

tibor987 je napisao(la):
extra je ispao druze moj, drama nema sta :icon_eek:;)

jeste bas je dobro ispalo..ja sam prezadovoljan..bas malo prckao vozikao se..pojacavao i odlican zvuk..;)
 
Član
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

jesam ti reko da je dobar ba imas sve super drug :cool:
 
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

Svaka cast extra se uklopio i pravo lijepo izgleda...Pozzz
 

JD.

Član
RE: Black__Devil___Napokon DvD Sjeo Na Svoje Mjesto,juce postavito

ne mora se povezivati sa rucnom nego kao sto vec neko napisa tu zicu prespojis nazad i radi sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top