Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Black__Devil__VW__Velika Kladusa___malo ljepse slike :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

nemam nekog iskustva sa ovim, ali ovo je odlicna stvar, pogotovo sto je i display odvojiv, tako da nemas brige o kradzi, eh sad sto se tice zvuka pa tu je sistem 5x1 na dvd tako da ce to biti ok
 
Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

vec sam ti rekao da beton izgleda a to kako ce sluzit ti ces nabolje vidjet:icon_smile:
 
Legend
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

u slucaju da je i zvuk nikakav,front i rear out na nekog finog 4 kanalca ...a da se naci uvijek nesto

@ black :D , heklam heklaaam :D eheheheheh
 
Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

Meni pravo dobro djeluje,ako ne furaš neki extra zvuk boli te briga kakav god da je :cool:
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

odlicna stvar druze,i ja sam sebi juce u forda montiro dvd samo u mene je 2 DIN,7inch dispay,isto nema sta nema,vidi slike na ford stranici kod mene,a sto se tice ugradnje nikakav problem,ako znas radio ugradit znas i to,kad postavis ubaci slike da vidimo ;)
 
Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

ja sam imao pre tako isto neki dvd, neka lijeva marka, imao sve, ali kvalitet.. nije ga imao ni u cemu.
zvuk je propast, meni slican bio kao kod ovih dvd kucnih pleyera od 50 km, nije proslo mjesec dana pokvari se mehanizam za izlazenje monitora :icon_mad:
sreca bio pod garanciom.
i jos sam se tako negde zeznuo i uzeo ne markiranu robu, i rekao sam nikad vise. radije cu sacekati i skupiti para i kupiti da znam da valja ;)
e sad mozda se meni pogodilo tako, mozda nekima je sve super, nadam se da neces proci kao ja, i da ces biti zadovoljan :)
 
Član
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

koja cjena ako nije problem jer izgleda skroz sexy
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

Cijena je ja mislim oko 2800kuna,znaci oko 700km,al ja sam ga digao na aukciji..pa mi se onda isplatilo..
vidjecemo srki kako ce biti,kod njega dobro zvuci,bas sam slusao itd..sve super..pa vidjecemoo..:icon_smile:
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

black_devil je napisao(la):
Cijena je ja mislim oko 2800kuna,znaci oko 700km,al ja sam ga digao na aukciji..pa mi se onda isplatilo..
vidjecemo srki kako ce biti,kod njega dobro zvuci,bas sam slusao itd..sve super..pa vidjecemoo..:icon_smile:

auuuu druze ako si 700 maraka platio onda je previse,ja ovdje mogu uzeti takvih dvd-playera do 300 km,ako hoces saljem ti web stranicu od svicarske aukcije na msn pa se uvjeri sam
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

aha onda je cijena ok,ja razumi 700 km,nista onda mali nesporazum ;)
 
RE: Black__Devil___STIGLO NESTO NOVO--DVD player 06.03.2009

pa da cijena je tolika,al sam ja uzeo ovo na aukciji..tejrali se cijenom i moja bila zadnja 1040kuna i tako da sam dobio..jbg al kad bi uzimao ovako bila bi oko 700km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top