Big Bang - Jesmo li sami?

Big Bang - Jesmo li sami?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sami nismo, nego nas drzi ta ideja jer us ljudi opcenito po prirodi jedna prepotentna umisljenja usrana vrsta, opcenito sagledavsi sve bioloske cinjenice cak i izrodi...

A kako obicno ide, po ironiji zivota mi umisljeni ljudi koji mislimo da smo pokusali svu pamet svijeta i vremena, dogodit ce se da saznamo da smo vjerovatno najnazadnija civilizacija u ovom kutku svemira ako uopce ima aliena oko nas :)


Usput, smatram idiotskim ovo odasiljanje radiovalova u svemir i prisluskivanje istih u nadi da cemo otkriti aliene...samo mi narcisoidni ljudi mozemo zamisliti da sve civilizacije svemira komunicirau an principu radio valova samo zato sto smo ih mi izumili..c.c.c.c.c ko ne kaze da alieni mozda isto en rade na nekim podprostornim signalima za koje mi ne znamo kao ni oni za radio valove....
 
Član
Edo Maajka-Superbosanac xD
-panika u NASI Boze ko ce da nas spasi
pitaju super majku on kaze mi bosanci
kaze majka ljudi necu vas zajebavat
zapali on dzoyu i poce plan izlagat
ovako za nas Bosance ne zna svako
volimo rakije i zena gledate nas preko CNN-a
niko ne zna nase osobine tvrde glave velke ki*e
i najbolje rime
za vrijeme rata rusili smo kit*ma avione
a sad ce mo glavama sje*at meteore :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Sami nismo, nego nas drzi ta ideja jer us ljudi opcenito po prirodi jedna prepotentna umisljenja usrana vrsta, opcenito sagledavsi sve bioloske cinjenice cak i izrodi...

A kako obicno ide, po ironiji zivota mi umisljeni ljudi koji mislimo da smo pokusali svu pamet svijeta i vremena, dogodit ce se da saznamo da smo vjerovatno najnazadnija civilizacija u ovom kutku svemira ako uopce ima aliena oko nas :)


Usput, smatram idiotskim ovo odasiljanje radiovalova u svemir i prisluskivanje istih u nadi da cemo otkriti aliene...samo mi narcisoidni ljudi mozemo zamisliti da sve civilizacije svemira komunicirau an principu radio valova samo zato sto smo ih mi izumili..c.c.c.c.c ko ne kaze da alieni mozda isto en rade na nekim podprostornim signalima za koje mi ne znamo kao ni oni za radio valove....

Vidi, Tibor normalno napisao post bez manjka ili viska slova :)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ja recimo ne vjerujem ni u sta...recimo, postoji mogucnost da ima jos nedje zivota, jer nije dzaba 9 planeta u ovom nasem suncevom sistemu (poznatih, kolko ih jos ima nepoznatih)...al opet se nista ne zna sa sigurnoscu...
po meni je malo i onaj veliki prasak glup, al opet mi je nekako i najvjerovatnije da je tako bilo...ugl, ne vjerujem u ono da je covjeka stvorio Bog, jer ne vjerujem ni u Boga...ja znam da je covjek biolosko bice, i kad umre nema vise nista, zavrseno je sve...

A sta ti mislis kako je nastalo sve ovo! Ako nije Bog stvorio!?
 
George je napisao(la):
A šta je iza svemira? i svemir mora biti dio nečega!
Mozda je svemir samo jedna nakupina sranja u šolji nekog vanzemaljca jer pojam veličine je nebitan i nevažan, i kod nas bakterije postoje mi znamo za njih a one neznaju za nas npr. jer nisu inteligentna bića.
Jedno ovako glupasto razmišljanje :
Kao što bakterije žive u šolji znaju samo za taj svijet, a naš vide a neznaju šta je poslije našeg (a ima), tako i mi zivimo na zemlji znamo za svemir, a što je iza njega nemamo pojma. Te priče o big bangu i sličnim stvarima su čisto nagađanja, jer nitko sa sigurnošću nemože ništa odgovoriti u svezi svemira i njegova postanka jer kroz jedan teleskop je prosto nemoguće kazati kako je nastao!!! Napredovali smo sad imamo robote koji na marsu uzimaju uzorke tla i slična sranja, ali to je samo nebitan komad zemlje! Nekazem ja ozda se (zvijezdane staze) ostvare, ali tek tu će nas đava i odnijeti. Odbacit ćemo preko noći ono u što vjerujemo 2000 godina i na kojoj vjeri živimo. Ljudi će biti izgubljeni, prazni i puni pitanja. Čovjek bez vjere je izgubljen, pogledajmo u povjest i stare inke i maje su imale svoju vjeru znači svaka civilizacija je u nešto vjerovala, mi smo takva bića. mozda su baš Inke i Maje izgubili sve ono u što su vjerovali zadirajući u nepoznato, i sa smješko vam tipkam odnio i đava!!!!

znaci nas svemir bi mogao biti cestica koja se nalazi na rucici mjenjaca nekog masivnog ferarija kojeg vozi neka bogatunska gigantska spodoba :icon_question::lol:
 
Član
addo je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ja recimo ne vjerujem ni u sta...recimo, postoji mogucnost da ima jos nedje zivota, jer nije dzaba 9 planeta u ovom nasem suncevom sistemu (poznatih, kolko ih jos ima nepoznatih)...al opet se nista ne zna sa sigurnoscu...
po meni je malo i onaj veliki prasak glup, al opet mi je nekako i najvjerovatnije da je tako bilo...ugl, ne vjerujem u ono da je covjeka stvorio Bog, jer ne vjerujem ni u Boga...ja znam da je covjek biolosko bice, i kad umre nema vise nista, zavrseno je sve...

A sta ti mislis kako je nastalo sve ovo! Ako nije Bog stvorio!?

ne znam ko je i kako je, al nije Bog...! ja eto vjerujem da je covjek nasto od majmuna i zdravo...a majmun iz velikog praska...:D
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ja recimo ne vjerujem ni u sta...recimo, postoji mogucnost da ima jos nedje zivota, jer nije dzaba 9 planeta u ovom nasem suncevom sistemu (poznatih, kolko ih jos ima nepoznatih)...al opet se nista ne zna sa sigurnoscu...
po meni je malo i onaj veliki prasak glup, al opet mi je nekako i najvjerovatnije da je tako bilo...ugl, ne vjerujem u ono da je covjeka stvorio Bog, jer ne vjerujem ni u Boga...ja znam da je covjek biolosko bice, i kad umre nema vise nista, zavrseno je sve...

Oj hljebe,nemogu da vjerujem..
 
Član
Oggy je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ja recimo ne vjerujem ni u sta...recimo, postoji mogucnost da ima jos nedje zivota, jer nije dzaba 9 planeta u ovom nasem suncevom sistemu (poznatih, kolko ih jos ima nepoznatih)...al opet se nista ne zna sa sigurnoscu...
po meni je malo i onaj veliki prasak glup, al opet mi je nekako i najvjerovatnije da je tako bilo...ugl, ne vjerujem u ono da je covjeka stvorio Bog, jer ne vjerujem ni u Boga...ja znam da je covjek biolosko bice, i kad umre nema vise nista, zavrseno je sve...

Oj hljebe,nemogu da vjerujem..

eheh FAYA habro zboris ali sam suprotnog misljenja :icon_eek:
 
Član
ja postujem sve vjere neka svak vjeruje u sta on zeli mene su otac i svi ostali naucili u sta treba da vjerujem .... a to je ISLAM....zanm jednog ateistu bar on govori da je ateista >D
 
Početnik
Neam pojma kako mozes vjerovati u to da je smrt kraj,da nema dalje..pa kakva je svrha zivota onda, lagao ne lagao, krao ne krao, svima na kraju isto,jeli? Cuj Boga ti da postujem nekoga ko ne vjetuje ni u sta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top