Bh. ceste najlošije kvalitete u Europi, bolje su i albanske!

Bh. ceste najlošije kvalitete u Europi, bolje su i albanske!

Član
MTR je napisao(la):
Psihicki umor prosjecnog vozaca u BiH na predjenih 200 km je isti ko da u Njemackoj napravis 2000 km

ajd rupe, pratiš vidiš ih zaobiđeš ili drmneš,(ako) ostanu točkovi voziš dalje i sve tako...

meni na našim cestama najviše smetaju drotovi, koji iskaču iz grmlja, šuma, škola, kioska, autobuskih stanica, kafica, i neznam ni ja čega više...

što kažeš psihički umor na pređenih 200km, pa nije ni čudo kad moraš paziti da nećeš budalu zgazit, dok iskače sa svojom crvenom lampicom....
 
Legend
ni meni nije jasno za ove drotove nikako, vozis kroz crnu goru 5 sati nigdje nikog, udjes u bosnu i od je**ne bilece do sarajeva, 3 sata 5 patrola :mad:
 
BHT Ovisnik
ja od kuce do grada(naselje Ortijes-Buna kraj aerodroma u Mostaru) nerijetko prođem 3 patrole :) to je tocno 10km
 
Član
Ja sam bio u bih 100 puta, i u fed.i u rs i nikad me drot nije zaustavio...Mozda sam 3-4 puta video radar i to je sve:icon_confused:
 
Mene manje vise ne nerviraju te otvorene, regionalne ceste, mene (posto tu naravno najvise predjem) najvise nerviraju ove gradske ceste, rupe, sahtova milion (jedan primjer, od doma zdravlja do bijele dzamije ima nekih u vrh glave 500 m, znate koliko ima sahtova, neko mi neki dan rece da je brojao, nije reko tacnu cifru,al oko 50ak (!!!) uzas), pa sad u zadnjih par mjeseci se pomamili sa onim ne klasicnim lezecim nego oni tanki od 15ak cm, visine 6-7 cm ,ono je strasno, standardni lezeci je mila majka, njega drugom prolazim, na ovim sranjima moram bukvalno stat ( spusteno, tvrdo auto) i tih gluposti imamo u gradu hmm ... brojim, 24 plus kad se krenem prema Fisu, znaci na izlazu iz grada, otvorena cesta ima ih jos 2x po 6 :icon_eek:

Sto neko rece, dijelove na trapu valja 10 x cesce mijenjat nego u nekim "normalnim" zemljama i to me najvise nervira, taman sto kupim i zadnji dio novi na trapu , ovaj prvi sto sam kupio vec strado :icon_mad:

jesam dosadan , al moram jos jednom spoemnut ove nove lezece i ove nase idiote sto su se pomamili sa njima, pa na svakom koraku jbt, kod nas u gradu vise bukvalno nema dijela ceste gdje bi mogo drugu do kraja izvuc, nekazem da je to pametno u gradu izvodit, samo navodim primjer ;)

e da i neko spomenu ove drotove sto iskacu iz grmlja,pa eto meni je dosad falilo da 2 idiota tako umalo zgazim.
 
Član
I mene sahte izludjuju, a otisao mi neki silen blok na balans stangli pa volan trese preko njih, tek onda primetis koliko ih ima...ajde one postavljene u trotoar ili na sredini trake da razumem nego su razbacane svuda!
 
Je li netko možda išao cestom Dračevo-Svitava-Neum (počinje malo prije granice sa Hrvatskom (u Doljanima)), tj. jedinom cestom koja koja povezuje Neum i BiH, a da je na teritoriju BiH.
E pa ako niste onda idućeg ljeta fino u Ladu Nivu ili kakav stari kamion pa na more.... :D :icon_smile:
To je najgora i najsramotnija cesta koja postoji, ne samo u Bosni i Hercegovini, bojim se i u cijeloj Europi. Od životne je važnosti za Neum i okolicu, ali ustvari je malo proširena kozja staza.... :icon_mad:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Je li netko možda išao cestom Dračevo-Svitava-Neum (počinje malo prije granice sa Hrvatskom (u Doljanima)), tj. jedinom cestom koja koja povezuje Neum i BiH, a da je na teritoriju BiH.
E pa ako niste onda idućeg ljeta fino u Ladu Nivu ili kakav stari kamion pa na more.... :D :icon_smile:
To je najgora i najsramotnija cesta koja postoji, ne samo u Bosni i Hercegovini, bojim se i u cijeloj Europi. Od životne je važnosti za Neum i okolicu, ali ustvari je malo proširena kozja staza.... :icon_mad:

Ja sam isao ove godine i rekao sam da moj tocak tamo nece krociti makar na granici cekao 3 sata :icon_mad: Uzas od ceste, ako se ono moze cestom nazvati...
 
Eto vidiš, a tuda ide 100% gospodarskog i 90% ostalog prometa, naravno, ako ne uzimamo u obzir da se može ići preko Hrvatske. Tuga, ništa drugo...
 
BHT Ovisnik
u vise navrata sam isao u Neum,bas nesto me zelja vuce tamo da vidim tu svitavu koliko o njoj pricaju :D
 
CoL3 je napisao(la):
u vise navrata sam isao u Neum,bas nesto me zelja vuce tamo da vidim tu svitavu koliko o njoj pricaju :D

Prvo unajmi nekog Dajca ili kakvog starog terenca, sa Jettom je teško proć... :D :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
svasta,nisam znao,al prometnica od Mostara do Neuma nije losa,mada je tu dosta i Hrvatskog podrucja,fin put,samo su stavljali isprekidanu i gdje ne treba poslije Kleka prema Mostaru,u 10cm izbjegoh dirket sudar kad sam prestizao bus
 
Član
CoL3 je napisao(la):
svasta,nisam znao,al prometnica od Mostara do Neuma nije losa,mada je tu dosta i Hrvatskog podrucja,fin put,samo su stavljali isprekidanu i gdje ne treba poslije Kleka prema Mostaru,u 10cm izbjegoh dirket sudar kad sam prestizao bus

Mislim da je veći problem tvoj 1.6 d pod haubom nego isprekidana;)

Svitava je katastrofa...Par predstavnika Europske komisije je išlo da pregleda tu dionicu. Nikada se nisu vratili:lol::lol::lol:
 
Član
Haha, dobro si mu rek'o zela. Meni cesto smeta jer je puna linija tamo gdje ja sigurno mogu prestici kamion - sa prikolicom :D

I ako je isprekidana, ne znaci da ti moras prestizati, znaci da je dozvoljeno, a sam procjeni jel sigurno il ne za tvoje mogucnosti.

Nisu ni sve ceste u BiH iste, recimo ona ruta Sarajevo - Mostar je ekstra, vec idi u BL preko Vlasica, strava, ili ona dionica oko Slavonskog Broda.
 
Top