Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Remblender je napisao(la):
Koliko ce biti kasnjenje (produzenje roka)... da se bezveze ne nadam odma rezultatima......???

nece biti produzenja nikakvog...a radove bi trebo postavit nekad poslije 23:59 sutra ;)
 
Član
Raja novi sam u svemu ovome pa bih volio ako mi neko moze reci par rijeci o battleu...sta i kako
jaran mi je rekao da se ovdje takmici u virtualnom tuniranju auta ali ne znam detalje i tako to
hvala!!!
 
Član
I ja sam novi član,al evo prijavio sam se na battle kad je bio objavit taj post za prijavu na bg 5,
nakon nekog vremena izvuku se parovi,odaberu slike,svaki par dobije sliku da skine,i ima rok do kad mora predati svoj rad,ima ovde sve piše kako meni nije bilo nešto jasno objasnili su mi,et tolko
 
Član
warma je napisao(la):
Raja novi sam u svemu ovome pa bih volio ako mi neko moze reci par rijeci o battleu...sta i kako
jaran mi je rekao da se ovdje takmici u virtualnom tuniranju auta ali ne znam detalje i tako to
hvala!!!

Ovako: prvo se predstavis u novim clanovima! Posto je ovo auto forum, ako imas vozilicu predstavis je u garazi! A prijave za battleground ces morati cekati jer si zakasnio ali poslije ovog battle-a ce najvjerovatnije biti i sljedeci pa mozda i pokupis jednu od vrijednih nagrada! :) :D
 
Ja vec pokupio jednu i mnogo mi drago zbog toga (usralo me, sta ces)...
Ovoj se ne nadam dalje od drugog kruga (mada mozda me usere i ovaj put)....

@warma prati ovaj i skontat ces sve, uradi po koji rad cisto za sebe da se malo stelas i u PS i u batlle-u (uzmes neki par i sa njima radis obradu, samo sto ne saljes slike, kada se objave radovi usporedis sa svojim, a mozes i posebno poslati nevezano za takmicenje i raja ce ga okomentarisati i znaces kako ti ide...
 

Ryu

Član
ko sto Remb rece najbolje da uradis za sebe koji,da se malo ustelis,pa prije takmicenja isprobas neke stvari,pa posalji ovde na forum da ti kazu ostali sta da popravis i tako...
a ne ko neki,da uletis na takmicenje,a spustanje i mjenjanje felgi ti jos ne idu od ruke !
 
Član
Imama pitanje za Ryu pročito sam na BG 4 da se slike (ove što sređivamo u PS) moraju smanjiti jel isto važi i za ovaj BG 5 i kolka treba da bude slika 800x600 1024x768 ili orginalna tj. 1600x1200,rad mi je pri kraju pa bi još i to htio riješiti pa kao može brz odgovor:)
 
ma bitno je da ti njemu posaljes a on ce smanjiti......
ja npr zavrsim sliku i prije slanja je smanjim na 800x600, upload-ujem i posaljem na PM
 

Ryu

Član
znaci bitno je da posljes ja cu je i onako smanjit...il ako je smanjena moracu joj malo velicinu (u kb) smanjit,pa opet na isto dodjemo...
 
pa jel tebi bolje da ti saljemo slike kakve jesu pa ih ti smanjuj i dotjeruj ili moze ovako smanjena (konkretno da li ti odgovara velicina i nacin na koji ti ja saljem???) ???
 

Ryu

Član
ma svejedno je...
ja to svoje "smanjivanje" radim ako je jpg fajl 800x600 rezolucije,500 kb ili vise ! pa ga samo smanjim na oko 150...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top