Auto za obuku vozaca

Auto za obuku vozaca

Član
http://www.pik.ba/artikal/4636758/prodajem-volkswagen-polo/

eto pogledaj auto s linka, vec ti je pripremljen da radis s njim, a na sam auto mozes dobit garanciju. Covjek ga kupio novog, odrzava ga u ovlastenom servisu, vjerujem da se i o cijeni jos moze razgovarat;)
 
Nema sta bice SDI pa koji god. Istina je da dobro auto privlaci kandidate al nisam ja sad u poziciji da priustim sebi ko zna sta. Trenutno polazem taj instruktorski pa cu morati negdje baustelati da bih imao da kupim auto :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4636758/prodajem-volkswagen-polo/

eto pogledaj auto s linka, vec ti je pripremljen da radis s njim, a na sam auto mozes dobit garanciju. Covjek ga kupio novog, odrzava ga u ovlastenom servisu, vjerujem da se i o cijeni jos moze razgovarat;)

Sto se ovog Pola tice stvarno je lijep al nemam ja te pare druze moj.
 
Član
blizanac85 je napisao(la):
Ma druze Golf 4 ne dolazi u obzir jer obuku mogu vrsiti autom do 12 godina starosti a tu je i ugradnja duplih komandi pa atest i sve to kosta tako da mi se ne isplati nista ispod 2007. eventualno 2006. da mogu bar 5-6 godina raditi na njemu u protivnom sve sto zaradim na nekom autu za 2,3 godine bih dao za kupovinu drugog. Gledam Polo (2006, 2007. godiste) mi se ne cini los, moze se cini mi se naci u Njemackoj solidan ili cak mozda neki Seat, mada mi ljudi predlazu i onu malu Toyotu, sta ja znam sad u nedoumici sam, al dok skupim jos koji dinar valjda cu i naci nesto normalno :)

blizanac85 je napisao(la):
Sto se ovog Pola tice stvarno je lijep al nemam ja te pare druze moj.

ne kontam, kako mislis naci auto 2006-2007 godiste za ispod 10 hiljada sa ugradjenim komandama i atestom i koje je dizel? jos gledas vw...
 
edoze je napisao(la):
blizanac85 je napisao(la):
Ma druze Golf 4 ne dolazi u obzir jer obuku mogu vrsiti autom do 12 godina starosti a tu je i ugradnja duplih komandi pa atest i sve to kosta tako da mi se ne isplati nista ispod 2007. eventualno 2006. da mogu bar 5-6 godina raditi na njemu u protivnom sve sto zaradim na nekom autu za 2,3 godine bih dao za kupovinu drugog. Gledam Polo (2006, 2007. godiste) mi se ne cini los, moze se cini mi se naci u Njemackoj solidan ili cak mozda neki Seat, mada mi ljudi predlazu i onu malu Toyotu, sta ja znam sad u nedoumici sam, al dok skupim jos koji dinar valjda cu i naci nesto normalno :)

blizanac85 je napisao(la):
Sto se ovog Pola tice stvarno je lijep al nemam ja te pare druze moj.

ne kontam, kako mislis naci auto 2006-2007 godiste za ispod 10 hiljada sa ugradjenim komandama i atestom i koje je dizel? jos gledas vw...

Pa i ne kontam, nego nemam trenutno, moram prvo prodati svoje pa onda zaraditi jos koju marku i eto ga. Znam ja da ne mogu ispod cenera proci, ako ne i skuplje...
 
Član
normalno da nema sanse da prodjes ispod 10 milja, snadji se za novce i ovo auto bi ti se trebalo isplatiti na kraju jer ima kandidata kojima i nije stalo da voze golfa 5, 6 i jos malo 7 - icu
 
Član
U nas ima clio 2003god 1.5dci i prosjek mu je 4.5 litara.. ganjaj obične dizele, oni su se ubili za autoškole ;)

adi187 je napisao(la):
ovi motrori sto ti menso preporuci su OK solidno ide a ne trosi puno

Ne mora nikako ić kad voziš 30-50km/h... to i bolji traktor razvije :D

Evo na ovom cliu se obučilo 200 kandidata i nikakvih kvarova nema, originalni set kvačila ;)
 
Član
Prodam ti ja svoj, pregledaj garažu, ima ugrađene komande, ali nikad nije radio u auto školi, samo zbog registracije auto škole se vodio kroz papire kao drugi auto.
Taman za početak, kasnije bolji i mlađi auto.
 
Da li je velika razlika u cijeni odrzavanja SDI i TDI motora ako je rijec o jednom autu i do koje godine se proizvodio Polo sa onim polukruznim svjetlima sa SDI motorom? Gledam oglase u Njemackoj nema ga mladjeg (mislim SDI) od 2005. godine a kod nas na PIK-u sam nasao i 2007. godinu
 
Član
sto jedan kolega rece tdi je najcesci kod mehanicara:icon_biggrin:
potpuno tacna konstatacija:cool:

uzmi sdi i nemas brigu
 
Moj stari ima dva golfa petice 2.0 SDI, kupljeni novi 2004 i dan danas radi sa njima, motori jesi tromi ali za obuku su najbolji, ne ide bas tdi za toga, jeste bilo mijenjanja lamela i jos nekih stvari, ali to je normalna stvar jer ga svako voza, presli su oko 180 000 do danas, jos im je 2-3 god sluzit pa valja nabavljat novije ali ce opet najvjerovatnije biti vw, preporucujem :icon_smile:
 
Član
Samo ganjaj Polo/Fabia/Ibiza SDI , najrentabilniji auti za auto škole (nabavna cijena,održavanje , potrošnja) , Golf V SDI je isto dobar ali je dosta skuplji , pa je pitanje koliko se može amortizovati tj. koliki je obim posla.
Ne znam do koje godine su bile i Peugeoti 206 sa običnim 1.9D motorom , ali su one malo nježnije da se svaka protuva na njemu uči , iako kao lično vozilo jako dobar.
 
Nema sta odluka je pala za Polo SDI, mislim da je najmladji te generacije negdje 2007. godiste, sto znaci da bih mogao raditi sa njim nekih 5, 6 godina a poslije ko zna sta jer tih SDI nece biti. Hvala svima ;)
 
Top