auto-show sarajevo 2009

auto-show sarajevo 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hiljadu hiljada puta je vise ulozeno truda i Igijevu ibicu nego u clija... A ibica treca clio prvi, al bas nidje veze! To je moje misljenje! A sto se tice golfa to je stvar ukusa! Ja cjenim onog momka sto sve al bas sve sam radi
 
Član
:spam:
svaka cast svima, i tople cestitke svima, cak i crvenom golfu! (bez obzira na ishod, treba cijeniti trud) :D fair play!

;)
 

IGY

Član
Maha je napisao(la):
Hiljadu hiljada puta je vise ulozeno truda i Igijevu ibicu nego u clija... A ibica treca clio prvi, al bas nidje veze! To je moje misljenje! A sto se tice golfa to je stvar ukusa! Ja cjenim onog momka sto sve al bas sve sam radi

:cool::cool::cool:
 
Legend
Maha je napisao(la):
Hiljadu hiljada puta je vise ulozeno truda i Igijevu ibicu nego u clija... A ibica treca clio prvi, al bas nidje veze! To je moje misljenje! A sto se tice golfa to je stvar ukusa! Ja cjenim onog momka sto sve al bas sve sam radi

po cemu to, ajmo argumentovano !?
o ovom se pricalo i prosle godine, kada je bio 2 u sarajevu i kada je uzeo prvo mjesto za clean look, aj mi reci kako je ulozeno vise truda u igyevu ibizu a ne u clia ?
sta je to vise na ibizi promjenjeno nego na njemu ?

Ovo je sasvim drugi vid stylinga, a mogu vam reci, da je u ovog clia ulozeno 3x vise nego u 60% auta koja su bila na style eventima ove godine (ako cemo gledati ulozeno/dobiveno)..

.. ne znam ako ste primjetili, al momak postavlja samo origigi dijelove, koji kostaju 5x vise nego ovi aftermarket ..

da skratim, vlasnik je clan foruma "neeksa" pa se njemu obratite, nek vam objasni sta i kako

;)

vw_damir je napisao(la):
Cija je ovo oldschool dvica?, vidim sestak u njooj:icon_eek:
Ima li josh slika od nje?


Amarov golf, onaj sto je prije vozio crvenog mk2 16v (kupio ga od peke) poslije toga vozio "hasuka" zelenog keca, pa sad ima ovog ;);)

ev jedne slike
 

IGY

Član
clio je neosporivo dobio prvo mjesto
koa sto i noke rece, sve su originalni dijelovi
nije puno promjeno (nije ali jeste) i je sve sa ukusom odradzeno
 
Legend
ja sam fakat onaj dan gledao, salu na stranu, za "nas" ljubitelje diskretnog tuninga, ono je kao sto anaja rece CISTA PERFEKCIJA,znaci (da se niko ne nadje uvrijedjen) onaj dan na butmiru, da krenes od auta do auta, naci ces bar 3 mane (ako si dusman i samo mane gledas) na njegovom autu sigurno nema niti jedna, momak fakat pazi mazi, nenormalno..

massive respect, ja sam mu bas dole rekao, da po meni ima najljepse auto na eventu..

sve pohvale i za vedino i igyevo auto, amel je odradio dobar posao, nadam se da ce vedo sto prije skontati da razbaca one tockove opet (maca nema veze sto kaci, i ja sam jednu gumu falcir'o drama, pokazem ti :D) nije german ako negdje ne struze :lol:

igy ti gledaj da kako rasiris malo ibizu nazad, i moja topla preporuka ti je da KOMPLET unutrasnjost furas u bijelo :icon_twisted:;)
 
prošle godine u ova doba takodjer na auto show sjećam se da je klio bio uzeo neku nagradu i ja sam se takodjer bio nešto bunio kako će on uzet ispred nekoga neznam tko je već bio i tako to znam da sam bio protiv njega sve dok nije došo street race tj style u mostaru 2008 godine kada sam upoznao vlasnika auta na styling tj taj dan smo se skupa takmičili kada sam ja igrom slučaja uzeo treće mjesto i kad mi je momak osobno pokazo šta je urađeno i koliko je plaćeno i ostaloi rekao sam svaka čast i od tada imam potpuno drugačije mišljenje o tom autu i neki dan sam ga sreo u jablanici baš curi govorim ovaj klio ove godine ima velike šanse jer je auto iz godine u godinu sve bolje i bolje zato me sada nečudi za ovaj pehar od ovih dana jer to i zaslužuje (ovim putem nemam ništa protiv igija vede i ostalih i njihiva su auta extra al treba tu još dosta radit za prvo ili drugo mjesto i moja osobna namjera je bila obve godine u style al ipak kad sve zbrojiš vidiš da je malo i da tu ima još posla i tako je bolje sačekat neku drugu godinu pozz svima samo sam iznjeo svoje mišljenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top