auto-show sarajevo 2009

auto-show sarajevo 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cestitke na slikicama :) Nego btw ovaj golf je uzet kao primjez za izradu batmobile-a u novom filmu :cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
taman mi se digo na onog lancera i opela kad ugleda golfa na kraju...

pa to su namjenski tako postavljene slike. prvo ti se digne i na kraju spusti. to da nemas nekih nezeljenih efekata nakon gledanja slika heheheh :D
 
Član
e, keno, imam ja nekih plasticnih flasa od sokova, isto tako onih kantica od pavlake. uzecemo to pa cemo istopiti u nekom loncu i tebi isplasticariti svasta nesta. ne brini ti, bices ti bolji od njega... ;)
 
Član
dobar fokus, bio je prije skroz drugciji, momak ga fino doradio, nadam se samo da vise na pali one neonke, nemoj se ljutit al meni se to boga mi ne svidja, veceras sam proso kraj njeg bar 7 puta i svaki put bjeze oci na njeg jebo cacu svog ko da je zlatan :lol: .... svaka cast kralju i bilo je vrijeme da tuzla ponudi sta kvalitetno :cool: .... a i gepek ti je :smajli12: ....
 
Član
Joj crvenog dvička,zločin...Za Haaga...Ima lijepih auta,Astra coupe strašna jednom riječju,samo zamjerka na šipku što drži haubu..Zna se šta ide umjesto nje :cool:
 
Član
Astra coupe jako lijepa, focus ervixov solidan ( extra je, ali nije jednostavno po mom stihu ) ibize ko kamen, clio solidan ( ima ko sliku interijera njegovog ), golf crveni za ubit :icon_eek:
 
eddo je napisao(la):
dobar fokus, bio je prije skroz drugciji, momak ga fino doradio, nadam se samo da vise na pali one neonke, nemoj se ljutit al meni se to boga mi ne svidja, veceras sam proso kraj njeg bar 7 puta i svaki put bjeze oci na njeg jebo cacu svog ko da je zlatan :lol: .... svaka cast kralju i bilo je vrijeme da tuzla ponudi sta kvalitetno :cool: .... a i gepek ti je :smajli12: ....

Hvala braca ima tu jos posla, kad nam dodju u Tz, tek tad ce bit gotov projekat;)
 
Član
astra crna predobra...primjer kako kulturno srediti auto...svaka cast vlasniku...igijevoj sibici komentar nije potreban :)..mici je takodje zlo a clio je dobar nista pretjerano...aj lajk it...nacunirani fokus i ovaj golf zadnji pa wtf...sve u svemu dobre slike i dosta dobrih auta:cool:
 
Početnik
ovaj Golf zadnji ,crveni,pa nista ruznije u zivotu nisam vidio,:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top