Auto do 4500 KM?

Auto do 4500 KM?

Super Moderator
boga mi ovaj clio ako je ispravan je dobra prilika, iskreno
mzda 323f je isto super samo dobra kosta vise. ja sam nedavno imo jednu 323f 2002 cini mi se godina 2.0 dizel, bila ostecena od grada i otisla za 4500 al je bez ulaganja bila :)
vidim neces FLAR.. vozio si fiat, al alfa je drugi par cipela to malo treba razlikovati. samo sto je moras bas volit ako hoces da je vozis jer nervira sa nekim glupostima.. al ako cemo iskreno svaki auto ima neke stvari koje nerviraju i ima svoje mane i prednosti. ako bi kakvu alfu strpi se par dana, trebale bi meni doci 3 dobre iz CH, pa biraj sebi, 156 je u pitanju

307 imam u porodici, 1.6 16v karavan, za posla sluzi, ima cca 350 000+ km, nikad se pokvario nije osim nekih senzora za ABS i ESP. ne trosi puno i ide solidno
 
Član
@OggyBoy hahaha zar i ti :D šta je sa 307-icom 1.6 16v, kakva je ona ?

@amar1994 na koju verziju misliš ?
1.6, 16v je vrhunski motor prije svega, jako malo traži, jako malo troši, a skroz fino ide, rado se vrti i ne kvari se.
Jbg, kod mene je 6 godina bez ikakvih velikih problema, osim redovnih servisa na 10.000, velikih servisa na svakih 80.000, preventivno torzije na 220k, promijenio sam set kvačila na 150k i ventilator unutrašnje ventilacije na 200k. Ostalih kvarova bilo nije, najžalije mi je što sam promijenio pločice, a nisam još morao, imam i stare još, imam i pumpe, remenje, remenice, klizače, španere,..., sve super stanje, zamjenjeno jer tako kaže knjiga održavanja. Auto je 230k km, još ni jedan problem nemam, sipaj, vozi, peri, deri. 307 vjerujem da troši malo više od 206, ali ne vjerujem da je to puno. Topla preporuka za plin ugraditi. Iskreno, prezadovoljan sam i sumnjam da ću ikad bolji auto polovan kupiti, stvarno služi mnooooogo bolje nego što sam očekivao i planirao. E, sad, ono jako bitno, ODRŽAVANJE JE JEFTINIJE NEGO DAS AUTO, neka priča ko šta hoće i da su Francuzi skupi za održavati, čista laž i predrasuda.
 
BHT Ovisnik
meni je za male novce 206 najbolji izbor,posebno taj motor 1.6 16v, auto stvarno dobro i ide,ne trosi :)
A ovaj clio, ako jest ciji mislim da jeste onda auto treba da je u dobrom stanju jer momak inace voli i vjerujem pazi auta. Ako si bas musterija mogu ga otici vidjeti ovaj tjedan dok sam prva,spojiti na dijagnostiku i to. Al sve da ima i 1000KM ulaganja nije puno,opet bi dobio malte ne nov auto.
 
Član
I ja sam bjezao od pezoa, ali od oktobra mjeseca vozim puga i haube otvorio nisam kako treba, stvarno zahvalan auto, udobniji od svih iz tog ranga sasvim sigurno
 
Član
ja megana 1,6 16 V prodao za 3900, 2004 neki dan u Mostar, što se tiče pežoa 206 limarija je katastrofa, 407 haos, branik prednji se u svakog nedrži,clio je kao i laguna već na lošem glasu,pogotovo motori 1,5 dci, imaš Mondea s plinom na piku za 4100, branik oštećen i naravno vrata kao u svih fordova, imaš jednu 307-icu s plinom isto jeftino, hladnjak klime joj nije u redu.
 
Član
imam ja astru 2000 ja mislim,crvena bez packe na sebi orginalnih 90 000 prešla, unutrašnjost maksimalno očuvana,bijela, registrovana čitavu godinu al nema klimu
 
Član
i imam jednu 206 1, 6 16 V ima klimu , senzore za kišu....njena maksimalna oprema 2004 godište 130 000 prešla 4 vrata... registrovana godinu dana, siva metalik boja
 
Top