Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Spremna remenica i prosirene rupe u nosacu za odgovarajuci citac. Sledeceg vikenda ide montaza i fiksiranje nosaca na motor, produzivanje instalacije za citac i mozda i pokusaj paljenja :)

 
koke kvare zvuk :D

strahota grmi ko nevrijeme na kraju videa na leru je predobar ;)
poprati slikama finish ako je pri kraju, posto kod tebe se nikad ne zna stalno nesto radis :)
 
Poslednja izmena:
Član
Tzv. Audi "brend" nastavlja sa raspadanjem. Sada ne mogu da zakljucam vrata, zaglavio motoric centralne brave tako da sam morao da skinem komplet tapacir sa vrata i da bacim motoric. Nakon toga, aj' reko da probam da pomerim malo auto, upalim ga, kad ono jedva radi, ne smes da pipnes gas, odmah se ugasi. Onda naravno istrazuj sta je i skontam da je otisao regulator pritiska goriva. Srecom, imam rezervni (kad imas Audi moras imati barem po dva rezervna dela od svega :) ), stavim ga kad ono neki od cilindara kvacila se raspao skroz i ne mogu da ubacim ni u jednu brzinu :) Sledi skidanje oba cilindra, ruke krvave do laktova posto su vrlo pristupacni, nosenje na reparaciju, pa opet krvarenje da se vrate i tako odose dva dana :)
Napokon reko' da probam auto, krenem jedno 800 metara, ide kao mecava, nema sta i odjednom se ugasi. Ne cuje se pumpa za gorivo kada se da kontakt, relej uopste ne "cakce". Srecom blizu parking mesta, gurnem ga tamo i ostavim u nadi da ce ga neko ukrasti veceras i resiti me Audija za sva vremena.
 
ko prvo imas jedan od najlegendarnijih audija. bio je sa perfektnim motorom. to sto ti je dopalo lose odrzavano auto i sto je bilo bezbroj prepravki na njemu ne mora znaciti da ne valja. susreto sam se sa 10 modela audija (vozenje, sitne popravke) nikad problema. vecinom su to auta od drugova kolega. i dan danas voze iste audije bez kvarova. cak je i otac imo 2 audija. a6 1998 sa 2.4 benzin motorom. u 3 godine nikakvog kvara. samo se kocnice potrosile. nemoj me pogresno shvatiti ali nije uredu blatiti nesto kad nije do "brenda" pozdrav i nemoj zamjeriti.
 
Član
Opusteno, ja pricam o 2.2T 20V motorima uglavnom, to je govnarija neopevana, no nebitno, da se vratimo na temu :)

Resio problem sa relejom, spojila se zica za sirenu na volanu pa izbio osigurac :)

Namestio sam i jedno vakuum crevo sto je spalo, motor radi kao sat. Probao auto napokon, samo nemam prostora po gradu da ga lepo probam posto ide kao nevreme :) Takodje, nemam bas jasnu predstavu kako ide posto instrument tabla nije montirana, tako da pojma nemam koliko brzo idem :) Sve u svemu, posle vise od pola godine, pala je prva voznja i utisci su odlicni, a zvuk brutalan :)
 
Super Moderator
Auto je odlican, ja se samo nadam da ce biti priblizno vozljiv kao i sa 2.2 motorom! Zelim ti puno srece dalje i bez kvarova
 
Super Moderator
Pa mislim na ponasanje na cesti jer je predvidjen za 2.2 i sve radjeno po tome i sigurno da ovaj auto odlicno lezi na cesti pa me sad zanima kakav ce biti s ovim motorom, je li izgubio na tom polju? To ces nam reci dok ga malo izvozas pretpostavljam :)
 
Član
Sa ovim motorom moze samo bolje da lezi posto je inace 2.2T motor dosta tezak i hoce auto da bezi preko nosa u krivini.

4.2l je dosta laksi od 2.2T (ceo je od aluminijuma), tako da sto se upravljivosti tice, mogu samo da dobijem na tome :)
 
Top