Audi S3 VS Ford Focus RS

Audi S3 VS Ford Focus RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koliko ja znam.. Focus od 63k il 67k nisam siguran. A S3 cca 100k (naravno u KM-ovima mislim)

Zela... nemoj me pogresno razumiti al seres po forumu odkad si se registrovao i pricas gluposti. Poguglaj malo po netu prije nego sto nesto kazes.. ;)
 
Član
Ma ja ba sve nesto audi bolji fokus bolji cinjenica je da su oba auta odlicna mada se meni vise svidja fokus moje misljenje
 
Legend
Focus je 69.000 KM do registracije.

Neznam tacnu cijenu Audia, ako neko zna tacno bujrum ;)

evo OPREME
 
Član
daki je napisao(la):
Focus je 69.000 KM do registracije.

Neznam tacnu cijenu Audia, ako neko zna tacno bujrum ;)

jesam focusa utrefio 100 posto:icon_smile:

drug mi je audija plati 65000km 2008 godina,pa kontam da je novi oko 80000km
 
Legend
OPREMA

33281gy.jpg
 
Član
Sto se tice Audi-a i Focus-a to je fkt. stvar licnog ukusa jer tko sad trenutno vozi FORD-a rece da je Focus bolji a ko Audi-a da je Audi :icon_smile:

Ja sam ljubitelj Audi-a posto ga i vozim ali kad bih npr. kupovao ovakvo auto dobro bih razmislio jer je Focus jefiniji od Audi-a barem za 20.000 ako ne i vise a znamo kakva je danas kriza za lovom :icon_smile:

KOD AUTA SE IMENA PLACAJU
 
Ne mogu a da se ne osvrnem... Ali kakve veze Rally sad ima ? Citroen jeste sad dobar, i svako ima svoje lose momente, ali pogledati malo proslost treba, pa ce se vidjeti gdje je Ford stojao, i sta je sve osvajao... Rally ni spominjati ne treba, ali evo, i evropljanin, amer, kinez, japanac ce hvaliti svoju auto marku naspram drugih i obratno. Da izuzmemo to, pa da po svom misljenju kazem, sto se tice izgleda, sumnjam da neko zeli skoro pa stock izgled, a to mi se kod S3 nikako ne svidja, po mom ukusu je previse obican, i tesko bih ga raspoznao. Dok RS-a kad vidis na cesti znas odmah sta je i sta se krije ispod haube. Sto se tice finansija, Audi je papreno skup, i tu bi glas opet dao RS-u, pa taman da imam lovu i za S3 uzeo bih Ford-a, i doplatio nekoj od brojnih kuca sto nude tuning, da ga malo preuredi, i nista vise ne bih dirao. RS nudi stvarno najvise za cijenu medju ostalim konkurentima. Zadnja stvar je ukus, i o tome necu ni raspravljati. Stock test kad bude, volio bih vidjeti pa da se onda diskutuje, bez nekih lijevih tema.

edit : @MTR - Da, o Wolfgangu je rijec, i upravo sam o tome pricao, covjek je fer, i reci ce sta i kako. Ispade izjednaceno, i na kraju stvar licnog ukusa, i ja se slaze sa svime sto je rekao u zakljucku. Pored Top Gear-a, on mi je takodjer top voditelj, i nikako se ne mijenja nit se da potplatiti... hvala na podsjecanju ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
ozracite ovo lagano
jes da je malo smijesno al tri penzionera se vuku za drugim Cooperom S i prvim Audijem S3 :lol:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/apiI0a7hRyY&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/apiI0a7hRyY&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ima i komentar naseg kolege ,

c.p.


GocaS6 (2 days ago)

Audi rules. :cool:
:lol: izgleda da ovaj AUDI ima prevelik retrovizor.....svi stanu u njega :lol::lol::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top