Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

bmwscaner je napisao(la):
pa pošto sam kako bi rekli mostarci iz ''škutprije'' samim time sam i krkan onda nemogu birati :p

krkan sa kacigom i trkacim kombinezonom, i ne zvuči tako loše.... :lol:



šala, naravno, nemoj slučajno da bude ljutnje ili da me baniraš :icon_smile: ;)
 
Član
Ne znam, ja to tako vidim a vi ako se nadjete u mojim rijecima to je onda do vas :) meni je potpuno besmisleno loziti gume bzze, evo nek mi netko od vas koji volite to raditi objasni svrhu ili uzitak toga? Jel to mozda uzbudljivo? Jel time pokazujete neko znanje? Jel to korisno za auto? Ajde bar jedan normalan razlog molio bih ako nije problem :)?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ne znam, ja to tako vidim a vi ako se nadjete u mojim rijecima to je onda do vas :) meni je potpuno besmisleno loziti gume bzze, evo nek mi netko od vas koji volite to raditi objasni svrhu ili uzitak toga? Jel to mozda uzbudljivo? Jel time pokazujete neko znanje? Jel to korisno za auto? Ajde bar jedan normalan razlog molio bih ako nije problem :)?

Jer je zabavno :D a zna se da nijedan ceif nije skup :)
 
Član
hm.. pa dje bi onda zavrsile sve te silne polovne gume ako ih nebi unistavali onako kad ja zavrsim sa njima u jednu kesu stanu obe :) a da nisu pokidane zauzimaju prostor :p
i lakse ih skinuti sa felga kad su fino ubijene
i mislis da su ''ustipci'' samo namotaj volana i pun gas?? varas se :)
osnovna i prva drift vjezba je kontroliranje i upravljanje autom u krug pa onda pomalo vjezbati tako kruzeci ici oko cunjeva pa oko ljudi i na kraju oko bandere :p
 
Član
Da, ustipci su puuuuno vise od toga scanneru, puno vise.... To je za mene svetogrdje, isto kao sportski motor koji stoji u mjestu pod prednjom kocnicom i gori mu zadnja guma, on nije napravljen za toga i to je najgore sto mu mozes uraditi... BMW se sigurno nije trudio tolike godine da sastavi State Of The Art automobil da bi bilo tko uspio sto duze raditi "ustipke"... Drift da, ali drift opet zahtjeva maximalno pripremljen auto i veliku vjestinu vozaca, "ustipci" su sto se mene tice samo izivljavanje na autu a kakvim to cini njegove vozace nek sami uvide...

To je samo moje osobno misljenje nemoj da se tko ljuti ;).
 
Član
nema veze ja ulazem pare u svoj auto da se mogu izivljavati na njemu
jbg cura mi neda pa moram po necemu udariti :p
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nema veze ja ulazem pare u svoj auto da se mogu izivljavati na njemu
jbg cura mi neda pa moram po necemu udariti :p

posjeti 'rent a girl' salon i ostavi tamo visak energije:D

a doduse to je furka pred rajom pa onda garant je to razlog radnje..
ja to nikad nebi svom autu radio, bi tudjem:D
 
Član
MTR kardan od kocke slomiti je nemoguca misija ako je sve ispravno ali zato zglobova i diferencijala jedan sleper :p
a ja sa autom divljam radi svog gušta evo taman sam razvezao H pojaseve i ugasio drljaču nakon par krugova po brdskoj cesti... jos dimi iz nje sta bi tek da je CVATRO :)
 
Član
MTR je napisao(la):
hello baby

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Qrb7DpacRkw?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Qrb7DpacRkw?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Citat vozaca BMW a, Like it was expected... to je sav moj komentar inace za bilo kakvo poredjenje BMW vs. Audi i ostali...
 
Evo još malo off topic, ali nije za.ebancija:
Da ne otvaram novu temu, nema potrebe, riječ je o SportAuto magazinu i Nordschleife, jedna aktualnost : testirali su novi M3 GTS, odvezli su krug za 7 min 48 s, a M3 CSL ima vrijeme 7 min 50 s (također njihov test), nešto mi mala ova razlika :icon_question:
 
Top