Audi R8 5.2 FSI

Audi R8 5.2 FSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo pokoja i u zivo od 525ks!!!:lol::lol::lol:


[attachment=13288]

[attachment=13289]


[attachment=13290]
 
Fele je napisao(la):
Postaju dosadni vise sa ovim autom

indeed,pogotovo sto se radi o jebenoj kopiji gallarda,al et nek uzivaju ajd,lijep jeste ali ga gtr dere na cesti,toliko da je ponekad potrebno pustiti gas da ne postane dosadno:icon_twisted:
:lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Postaju dosadni vise sa ovim autom

indeed,pogotovo sto se radi o jebenoj kopiji gallarda,al et nek uzivaju ajd,lijep jeste ali ga gtr dere na cesti,toliko da je ponekad potrebno pustiti gas da ne postane dosadno:icon_twisted:
:lol:

Kakav GTR?? Pa auto je tek izišlo mozak nije još ni vidjelo gtr-a jao jao OVO JE NOVI R8 U ŠTO GLEDAŠ????
 
Član
erol je zaludjen GT-Rom, to sto si ti citao je slabija verzija sa 420 KS.

I koliko god GT-R bio brz, Audi R8 je prelijep... :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
erol je zaludjen GT-Rom, to sto si ti citao je slabija verzija sa 420 KS.

I koliko god GT-R bio brz, Audi R8 je prelijep... :icon_biggrin:

Može on biti zaluđen s njim koliko hoće ja ružnijeg sportskog auta još nisam vidio! Koliko god bio tehnološki napredan brate ružan je koliko je težak!

A R8... perverzija, najljepši sportski auto na svijetu... :123:
 
VR6Boki je napisao(la):
erol je zaludjen GT-Rom, to sto si ti citao je slabija verzija sa 420 KS.

I koliko god GT-R bio brz, Audi R8 je prelijep... :icon_biggrin:

Indeed,zaludjen,lud,voteva,jesam.

Ruzan je,kazes? Neka,Function over form (allways)

A sto se tice te jace verzije,ima japanac i na to odgovor,Victory specification aBd uskoro tokom godine stize.

R8 najljepsi,lijep jeste,ali ako vec govorimo o najljepsem na svijetu,paaa vala ne moze se ni jedno novo cudo porediti sa klasicima tipa 250 GTO,Miura,E-Type,gullwinga da ne spominjem.

No ajd,svako ima svoje!;)
 
Član
samo nek je vw:D
mene ubi vise ova R8...ljudi stave drukciji poklopac motora,odmah tema:icon_rolleyes:
auto ko auto,mene nesto ne privlaci,vise volim sportiste sa ostrijim linijama:icon_rolleyes:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
erol je zaludjen GT-Rom, to sto si ti citao je slabija verzija sa 420 KS.

I koliko god GT-R bio brz, Audi R8 je prelijep... :icon_biggrin:

Indeed,zaludjen,lud,voteva,jesam.

Ruzan je,kazes? Neka,Function over form (allways)

A sto se tice te jace verzije,ima japanac i na to odgovor,Victory specification aBd uskoro tokom godine stize.

R8 najljepsi,lijep jeste,ali ako vec govorimo o najljepsem na svijetu,paaa vala ne moze se ni jedno novo cudo porediti sa klasicima tipa 250 GTO,Miura,E-Type,gullwinga da ne spominjem.

No ajd,svako ima svoje!;)

Ružan jeste. Function over Form i to stojim. Always se piše sa jednim L.

To da se nijedno NOVO čudo ne može porediti sa Audijem R8 i to stojim.

Dokaz je tu: http://www.24sata.info/9396

EVO magazin (ako si uopće čuo za njega):

"Volim automobile s kojima se trebate namučiti, automobile s kojima trebate razmišljati dok ih vozite, a za mene ovaj Nissan nije dovoljno uzbudljiv. Postoji osjećaj da sve radi za vas i na kraju ste oduševljeni kočnicama, isporukom snage, promjenama brzina i sposobnošću prikrivanja mase ali ne i njegovom povezanošću. To je automotizirani automobil. Uđete unutra i pustite ga da radi svoj posao.".

No ajd svako ima svoje.
 
R8 mmm imao se priliku voziti u njemu..ima mi rodak jedan iz njemacke,mislim nema al ga je dovezao iz njemacke da se malo propuse,hehe,jer on radi za audi,a sad kako uzima da ga voza to neznam..
a on ima svoju A8 i puno mi je bolja od R8..vjerujte mii..:icon_smile:
R8 je ono trkace auto,al brate kad sjednes u A8 uhh..uslikat cu vam kad bude dolazio,pa da vidite..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top