Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

Član
Sina je napisao(la):
Ja sam se vozio u Saletovom audiju, nisam primjetio da ista skakuce....:icon_biggrin: Stavicu ovako, pa ako budem imao problema poslije cu zamjeniti, ako nista drugo, cisto da platim ugradnju duplo....:lol:

Kralju, sahu! Hahahahaha, joj sto se slatko nasmijah na ovo :D

samo naprijed, avdaga svaki dan sve bolji :D a ja bi opruge stavio sad :) jebes cekanje, ja sam opruge montirao u 7 navece :D i onda maxuz skinuo opet sve tockove da stavim felge :D kad je bal nek se i princeza jebe :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Ja sam se vozio u Saletovom audiju, nisam primjetio da ista skakuce....:icon_biggrin: Stavicu ovako, pa ako budem imao problema poslije cu zamjeniti, ako nista drugo, cisto da platim ugradnju duplo....:lol:

Kralju, sahu! Hahahahaha, joj sto se slatko nasmijah na ovo :D

samo naprijed, avdaga svaki dan sve bolji :D a ja bi opruge stavio sad :) jebes cekanje, ja sam opruge montirao u 7 navece :D i onda maxuz skinuo opet sve tockove da stavim felge :D kad je bal nek se i princeza jebe :D

Haha... Dobar, dobar.... :lol: Djelimo misljenje u svakom slucaju, samo sto je sad temperatura oko nule, pa se nisam dugo zadrzao ni spojler razgledajuci, ali mislim da ce opruge ubrzo biti na autu..
 
Član
Evo mali update.... Postavljene opruge.... I par slicica toka te radnje... U sustini i nisam slikao auto sa oprugama....:lol:

[attachment=15286]
[attachment=15287]
[attachment=15288]
[attachment=15289]

Imam jos dvije slike strucnog parkiranja, da sam imao lanac, mogao sam svezati felugu za stub od semafora....:D Na njima su opruge i 16-ke sa zimskim gumama... 19-ke ce jos malo sacekati toplije dane....

[attachment=15290]
[attachment=15291]

I jos da kazem da su opruge malo uzele udobnosti, ali su puno dale na lezanje u krivinama... Nije nesto pretjerano ni nisko auto, opet se moze fino voziti i moze se i na ivicnjake dici na stranu...
 
Član
dobro je legao avdij, jos kad stavis 19-ke taman ce popunit ovo malo praznine:cool:
koja su marka opruge i koliko spustaju??
 
Član
dario18 je napisao(la):
dobro je legao avdij, jos kad stavis 19-ke taman ce popunit ovo malo praznine:cool:
koja su marka opruge i koliko spustaju??

H&R su opruge, a valjda su 40/35 mm. Na ovoj slici se vidi da su krace 6.5 cm od standardnih, ali nije toliko leglo auto....

Sa 19-kama bi trebalo biti taman...
 
Član
No comment sve pohvale auto je mocno.
Nego Sina de mi reci jesi li sta radio sto se tice muzike to me zanima :cool:
 
Top