Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

Član
VR6Boki je napisao(la):
RS6 ima i dosta prosirene blatobrane, sta ces sa tim?! :D

To cu prosiriti u photo shopu...hahaha:cool:
Nije to problem, ovi moji ce ostati isti, samo ce se malo doraditi donji dio prednjeg i zadnjeg branika i malo prepraviti pragovi... Nece biti bas kao rs, ali ce biti malo drugaciji od obicnog a6...

0g1 je napisao(la):
Ko je izbirso moj komentar Ovo nema smisla :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
I meni je nestao jedan na ovoj temi, valjda je to zbog radova na forumu, koji su trajali nocas i danas... Bar ja tako mislim... Nista, malo se pocesi po glavi, prisjeti se sta si napisao, pa pisi ponovo.....:lol: (tako sam i ja);)
 
Član
hehe
ma napiso da sam ti tek sad vidio auto tj juce
i za svaku je pohvalu odlican je
odlicno ide klipovi su ti dobri pravo
felge legle za 10
ma sve za 10
eto ukratko :D
 
Član
0g1 je napisao(la):
hehe
ma napiso da sam ti tek sad vidio auto tj juce
i za svaku je pohvalu odlican je
odlicno ide klipovi su ti dobri pravo
felge legle za 10
ma sve za 10
eto ukratko :D

Hvala drug...;)
 
Član
Gdje smo ono stali....:icon_question::lol:
E ovako, za danas...stigao spojler... Lijepili ga dva majstora Sale i ja... Ko je lijepio dobro je i ispalo, u mraku izgleda perfektno...:lol::lol::lol: Uz neke sitne dorade, tj. ciscenje nekog viska ljepila bice to kao bombona....

Ovako to izgleda bez ljepila...
[attachment=14835]

Pocetak montaze
[attachment=14836]

I onda sistem G16 u naporima da necim stisnemo spojler...
[attachment=14837]
[attachment=14838]

Da napomenem da sam za opruge i spojler dobio pupuste od 30% i besplatnu ugradnju zbog kasnjena i svih drugih probema i problemcica, tako da je sve dobro kad se dobro svrsi...:)

Ukrao sam vec i opruge, pa sad ne znam sta da radim sa njima? Da li da ih stavljam na auto ili da cekam dok na auto vratim 19-ke feluge, jer su mi sad 16-ke sa zimskim gumama....
[attachment=14839]
[attachment=14840]

Eto jos da se zahvalim Saletu na popustima i na montazi spojlera, ipak je momak gadno ruke zaprljao ljepilom... ;)

Mogu i dalje predlozi za body kit i savjet sta da radim sa oprugama, hoce li biti velikog snijega, volio bih da ih namontiram, ali se bojim da ce na 16-kama biti prenizak, pogotovo ako bude veceg snijega, a jos mi je rano da vracam ljetne gume i 19-ke, jer je temperatura jos niska....?
 
ja ti nebi preporucio stavljane opruga jos.. cekaj kad budes stavljao felge odmah nek i stave opruge..jer znam ja kako je kod mene bezz kad nema felgi..na zimskima je fujj..hehe..nizak a nikako to ne stoji na male felge..
i jos bi ti nesto proporucio,ako imas vec lovu uzmi sebi amontizere plinske ili kakve vec imaju,malo je zeznuto Bogami na orginal amontizere stavljati opruge..znam isto iz iskusta..nije veliki problem al et..
et toliko od mene.. pozdrav...;)

SAMO NAPRIJED
 
Član
black_devil je napisao(la):
ja ti nebi preporucio stavljane opruga jos.. cekaj kad budes stavljao felge odmah nek i stave opruge..jer znam ja kako je kod mene bezz kad nema felgi..na zimskima je fujj..hehe..nizak a nikako to ne stoji na male felge..
i jos bi ti nesto proporucio,ako imas vec lovu uzmi sebi amontizere plinske ili kakve vec imaju,malo je zeznuto Bogami na orginal amontizere stavljati opruge..znam isto iz iskusta..nije veliki problem al et..
et toliko od mene.. pozdrav...;)

SAMO NAPRIJED

Kakav je problem kod amortizera sa ovim kracim oprugama? Nisam sad planirao mjenjati i njih, ali ako budem morao.... Koliko sam ja upoznat, fabricki amortizeri i ove h&r opruge bi trbalo fino da saradjuju.....:icon_biggrin:
Vidio sam ja par a6-ica sa 16-kama i oprugama i ne izgledaju toliko lose, pa cu vidjeti, ako majstor ne bude trazio puno para, mozda to odradim i sutra....:icon_smile:
 
ja sam placao 20km po oprugi..znaci oko 80km je da ti postavi opruge..bar je kod mene tako bilo..
U mene auto malo kako bi rekao kad naidem na neku blesavu cestu..malo oskace..al nije nista strasno..bolje bi ti bili odmah amontizeri a ti kako hoces..
bas sam rekao Radmili da mi posalje ponudu amontizera da i to rjesim,,
 
Član
black_devil je napisao(la):
ja sam placao 20km po oprugi..znaci oko 80km je da ti postavi opruge..bar je kod mene tako bilo..
U mene auto malo kako bi rekao kad naidem na neku blesavu cestu..malo oskace..al nije nista strasno..bolje bi ti bili odmah amontizeri a ti kako hoces..
bas sam rekao Radmili da mi posalje ponudu amontizera da i to rjesim,,

Ja sam se vozio u Saletovom audiju, nisam primjetio da ista skakuce....:icon_biggrin: Stavicu ovako, pa ako budem imao problema poslije cu zamjeniti, ako nista drugo, cisto da platim ugradnju duplo....:lol:
 
Top