Audi A6 2.5TDI tiptornic !?

Audi A6 2.5TDI tiptornic !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ja sam isto cuo za swicu,da je tamo bas dobro kupit auto, al opet neamo mi vremena da se peglamo sa tim, uvoz carina porez podplati ovog onog, hebo to uzet cemo vec auto koje je uvezeno i gotova prica..
sad se samo jos treba odlucit na sta
stari sutra ide u pravcu doboja, pa ce gledat ovog a4 karavana, nadam se da je sve ok, ako bude uzimamo ga 100% ;);)
 
Super Moderator
ako se vani uzima auto za sebe onda se uzima u svicarskoj i nigdje drugo ;)
nema tamo tih vracanja kilometraza i tako to jer se lagano uz zatvor ide i svako auto je servisirano i u extra stanju
u njemackoj se kupuje auto da se dovuce ovdje i proda i zaradi koji dinar :D
sretno noke u kupovini :D
 
Legend
eo samo da javim , stari je danas gledao ovog a4 1.9 tdi DI i kaze da je sasvim super auto, ocuvan je fino, za prednjenih 180k nije uopste pohaban unutra a ni s vana, mene jedino cudi to sto su skinute oznake nazad (sumnjam da je udaran nazad) pa bi jos to samo trebalo pogledat to.. to bi tamo krajem sedmice bilo, no 90% je to da cemo uzet tog a4 ;);)
 
Član
Koje godiste i koliko je para... I ja i stari razmisljamo o Audiu 4 ili 6 od 2005 godine pa ovamo... al' smo josh neodlucni. Mozda se on uputi i za Njemacku...

pozzz

Edit.

93% uvezenih auta je tamo udareno, vamo uvezeno i uradjeno... Tako da te necudi ako skontas da je bio udaran.
Mada su ti udari sitnice, nista strasno.

Razlog sto je tamo udaren audi 2005 godiste a6 5 hiljada eura je taj da je popravka min 2000 do 3000 eura pa i vishe. Ovo ti je provjereno ;)
 
Legend
eo slika ovog audija

497_1.jpg

497_2.jpg

497_3.jpg


Godina: 2003
Snaga: 96
Boja: siva metalik

ma jbg, sve se moze provjerit, pa i to ako je i koliko je udaren.. najvaznije mi je da je unutra ok, da nije previse pohaban, i naravno to da nije udaran (koliko god da je..)

stari je dao zeleno svijetlo za ovog, cekamo da pare legnu na banku, pa onda opet tamo sljedece sedmice bi trebali otic da dogovorimo oko auta..
 
Super Moderator
ovaj audi je prelijep i vidi se da je ocuvan i pazen
2003 je godina i ovaj tiptronic se puno manje kvari od onog starijeg
ovaj je vec malo usavrseniji ;)
 
fino izgleda taj Audi, tu u DobojBolid mi je rodjak koji je inace mehanicar kupio Alfu 147, prije godinu dana, nije se jos pozalio nijednom;)
 
Član
vidim prica se o uvozu, pa da pitam nesto

trazim malo po mobile.de i naletim na ovo...
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118123631&__lp=147&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=200000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

manja cijena za izvoz, jel kod svih auta ili kod onih sto je rega na isteku?
 
gaga je napisao(la):
vidim prica se o uvozu, pa da pitam nesto

trazim malo po mobile.de i naletim na ovo...
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118123631&__lp=147&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=200000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

manja cijena za izvoz, jel kod svih auta ili kod onih sto je rega na isteku?

to je export odnosno izvozna cijena, znaci na izlazu iz drzave dobijes novac 19% vrijednosti auta... ali to ti je samo slucaj kada kupujes auto od firme, odnosno sa placa... kada kupujes privatno od covjeka, ne dobivas nista
 
Član
olensoner je napisao(la):
gaga je napisao(la):
vidim prica se o uvozu, pa da pitam nesto

trazim malo po mobile.de i naletim na ovo...
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118123631&__lp=147&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=200000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

manja cijena za izvoz, jel kod svih auta ili kod onih sto je rega na isteku?

to je export odnosno izvozna cijena, znaci na izlazu iz drzave dobijes novac 19% vrijednosti auta... ali to ti je samo slucaj kada kupujes auto od firme, odnosno sa placa... kada kupujes privatno od covjeka, ne dobivas nista
eto za pet ipo kila dobijes BMW 525 d, sa 150 000 na satu...jest da je od firme, al nema veze...:D
 
Član
slucaj s passatom,iz njemacke uvezen,preko gradiske,odatle mi info jer mi rodjak radi na GP
2005-to godiste,full oprema,extra,1,9 sa 96kW,di crveno
lik ga uvezao sa pomalo sumnjivih skoro 200.000,ono,kao "puno" presao,prosle godine je to bilo
otisao u servis,negdje,ne znam tacno,da provjeri kilometrazu preko brojeva auta
zadnji servis radjen u njemackoj na 407.000:icon_eek:
covjek zamalo u nesvijest nije pao
i btw,servis nije radjen direktno pred izvoz,nego nekad ranije
tako da je taj passat trenutno kod nekog po Bosni,ko ni ne sumnja da vozi auto koje je skoro 500.000 preslo,a on sebi kupio drugo auto:D
svabe strasno puno prelaze,ja sebi ne bi uvozio
druga stvar,rodjak kupio zadnjeg passata,2,0tdi sport line,sve ima,doslovno,2006 il je 2007-o godiste,195+ hiljada na satu:icon_question:
sto se tog audija tice,sto bi moralo bit da su skinute oznake,mozda nisu nikad ni bile?a tesko ces naci auto koje nije udarano,otvori gepek,digni tepih,vidi sta je ispod,ako nije izguzvan kupuj;)
obrati paznju na procjep oko vrata gepeka,ako je svugdje isti,ako je i udaran,onda je samo povrsinsko ostecenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top