Audi a3 Tdi quattro-savjet

Audi a3 Tdi quattro-savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Nek bude tako kako kazes ne da mi se pisati vise ;)

uglavnom ako je quattro onda je quattro.. drugo je sto ima haldex al opet se zove quattro jer je audi

a za passata sam malo procitaj ;)
 
Član
Jednom za sva vremena

Naziv audijevog pogona na sva 4 tocka je quattro
naziv VW pogona na sva 4 tocka je 4motion
svi vw-ovi 4motion pogoni koriste haldex (mislim na novije modele od 2000g)
audi a3 i tt koriste haldex
haldex nije stalni pogon na sva 4 tocka

audi u modelima 4-8 koristi torsen sto je stalni pogon na sva 4
audjevi modeli a3 i TT iako koriste naziv quattro su ustvari 4motion ali njihov brend je quattro pa koriste quattro
 
Super Moderator
E moji ljudi...sad ja ispade budale u pm
Malo se informisite za passata ako vec ne znate.. kod njega motor nije postavljen poprijeko i mjenjac nije sa strane i kod njega nije haldex....
 
Član
Ljudi nemojmo se svadjati zbog neke gluposti,svi ste u pravu ali mozda neko nije nekog razumio ili se dobro izrazio.sve je ok :cool:
Samo su me zanimala iskustva sa a3 sa ovim pogonom.Uglavnom hvala na info;)
 
Član
allroad je napisao(la):
Ma ne svadja se niko druze forum i jest da razmjenimo iskustva i naucimo nesto novo ;)

Još sad kada bi im počeo objašnjavati koliko verzija quattro-a postoji, i da postoje i a3 i tt sa Quttrom itd... gdje bi priča otišla :)
 
Super Moderator
Ma joj bax druze nije ni bitno al eto ja sam samo na pocetku teme ispravio e onda su poceli protunapadi.... al eto nek se sami uvjere da sam upravu
 
Član
allroad je napisao(la):
Ma joj bax druze nije ni bitno al eto ja sam samo na pocetku teme ispravio e onda su poceli protunapadi.... al eto nek se sami uvjere da sam upravu

Frende tko će uvijek objašnjavati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top