Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

tibor987 je napisao(la):
Drug, da ti kazem nesto...ako budes narucivao to preko A3M-a auto ce ti prije strunuti nego sto ces ga zavrsiti hehe....ja farove cekao 2ipo mjeseca, stopke narucio, proslo jedno mjesec i vise dana...i jso ih cekam...hehehhehee....ma zezam se, samo naprijed, uvijek sam zeljan detaljnih prerada... ;)


ja sam klipove iz USA ceko mozda i jace od 3 mjeseca pa sam doceko : - )
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

HONEY je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Drug, da ti kazem nesto...ako budes narucivao to preko A3M-a auto ce ti prije strunuti nego sto ces ga zavrsiti hehe....ja farove cekao 2ipo mjeseca, stopke narucio, proslo jedno mjesec i vise dana...i jso ih cekam...hehehhehee....ma zezam se, samo naprijed, uvijek sam zeljan detaljnih prerada... ;)


ja sam klipove iz USA ceko mozda i jace od 3 mjeseca pa sam doceko : - )

pisac je htjeo da kaze "Ko ceka taj i doceka :)"
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma ne kazem ja da nece doci, samo posijedi covjek i zavrsi an nervnom...ja vec Bogu zahvaljujem sto je ovo zadnja stvar koju moram naruciti preko A3M-a, barem sto se tice moje prve zamisli...normalno da ce nakon "zavrsetka" auta uslijediti nove ideje i opet rasturanje auta, to je neizbjezno hehe :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Svaka cast na projektu, a mi cekamo slikice da vidimo i kako tvoja ideja izgleda! Sretno!
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

tibor987 je napisao(la):
ma ne kazem ja da nece doci, samo posijedi covjek i zavrsi an nervnom...ja vec Bogu zahvaljujem sto je ovo zadnja stvar koju moram naruciti preko A3M-a, barem sto se tice moje prve zamisli...normalno da ce nakon "zavrsetka" auta uslijediti nove ideje i opet rasturanje auta, to je neizbjezno hehe :)

Meni su sve stvari dosle u roku, i drze se rokova, jeste da par stvari njihovi dobavljaci nemaju na stanju i onda se to odvuce, ali tako ti je svagdje! Negdje cak i gore! Istovremeno sam narucio sve stvari a nisu mi sve stvari dosle u istoj posiljci, i to se uvjek uzme u rezervu da ne moze sve doci brzo :) a ja sam prezadovoljan radovima i profesionalnoscu!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

jebiga,ljudi su profesionalci ,hvala bogu da to sredjuju polako step-by-step,a ne da odnese nekom i da mu sredi auto za 5 dana ,na kraju dodje nista ne valja :p
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Evo i malo slika :)

Auto prije radova:

22032008065.jpg




Auto u toku montiranja dijelova:

24032008089.jpg


(da se vidi razlika original i crni farovi)


Auto spusteno 55mm naprijed i 40mm pozada, evo kako izgleda sa original branicima:

28032008096.jpg




Stop lampe LED

28032008102.jpg
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Montiranje zadnjeg branika (na braniku je costum uradjen prostor za tablicu, jer se gepek zatvara)

09042008149.jpg



Montiranje prednjeg branika (to nije branik koji ce biti na autu, slican ali nije taj, narucen je dosta dublji i agresivniji - ali takodje single frame)

14042008170.jpg



14042008174.jpg
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

AUTO JE BAS NISKO SA OVIM BRANIKOM, mogu tek da zamislim kako ce biti sa tim drugim

15042008179.jpg





Branici su ofarbani u mat crno, da ne odudara previse od auta cak i u toku radova :)

A kola izgledaju ovako od prilike:

15042008185.jpg




15042008181.jpg




15042008183.jpg
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ne znam sta bi ti rekao ali mi LSD bolje stoji na autu sa 3 vrata nego sa 5-ero.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top