Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

i bas sad kako gledam ove slike razmisljam kako bi dobro dosli neki spusteniji pragovi da prate liniju prednjeg i zadnjeg branika... jesil razmisljao o tome..
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Pike_gti je napisao(la):
i bas sad kako gledam ove slike razmisljam kako bi dobro dosli neki spusteniji pragovi da prate liniju prednjeg i zadnjeg branika... jesil razmisljao o tome..

pragovi riegerovi su tu, ali se jos ne stavljaju, jer se kola svakodnevno voze na dizalicu :)
 

JD.

Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

svaka cast, ne pamtim da je neko odavde toliko stvari odjednom radio na autu

felge su predobre bas ;)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Joooj brate nemam rijeci...farovi, stopke, plastike, sve extraaaaa !!!

Moram reci da su ti felge prebolesne do brutalnosti, fantasticno drug !

Jedina zamjerka sto LSD na 4 vrata stavljas, je rpo meni LSD ide na auto sa 2 vrata, a suicide na 4....al kako god, do sada do jaja ! Samo naprijed, odsad pod budnim okom pratim ovu temu !
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Eeee, pa neko mora biti prvi hebi ga...da imam toliko para, ne bi si dvaput mislio bi li to uradio...jos bi meni i trebalo jel je zajeban pristup fabiji na zadnju klupu, sa suicidom bilo bi lakse 10 puta :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Fino izgleda, bolje bi bilo sto kazu da je sa 3 vrata, al sta se moze. Vjerujem da ce bez kvaka i ovako biti dobar. Samo si trebao uzeti gewinde (ovo nisu cini mi se), da mozes auto normalno voziti kad krenes na duzi put, a onda ga opet po potrebi spustis, kad pozelis da izgleda strasno. No to mozes i naknadno uraditi...
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

VR6Boki je napisao(la):
Fino izgleda, bolje bi bilo sto kazu da je sa 3 vrata, al sta se moze. Vjerujem da ce bez kvaka i ovako biti dobar. Samo si trebao uzeti gewinde (ovo nisu cini mi se), da mozes auto normalno voziti kad krenes na duzi put, a onda ga opet po potrebi spustis, kad pozelis da izgleda strasno. No to mozes i naknadno uraditi...

Pa meni su predlozili gewinde, a ja nisam htjeo! a kad su mi momci objasnili sta i kako vec je bilo kasno da se predomislim, cup kit je vec bio u Banja Luci! Polako, mozda ce i gewinde da legnu.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Audi je extra samo ja bi ofarbo karambolke u boju auta ne u mat crnu, i pragove bih mu nabacio nek prate sve ostalo kad si beg nemoj biti cicija...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

prejebeno!!! svaka cast!!! smao brate,sa ovim branikom na nasim cestama ,sjebat ces ga u prvih par sedmica voznje,prijatelj mi ima novog a3 s-line pun mu je branik kamencica ,jebg samo polako :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top