Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Drug moj, svaka ti cast za auto, stvarno nemam rijeci za ovakav projekat, nadam se da cemo se sresti negdje da ga vidim i uzivo, a to sto si bio tamo 3. nek te ne sikira ni malo ...
Ovi komentari na forumu su dovoljan pokazatelj kakav ti je auto ...
Nek ti bude auto sa srecom i da se nauzivas u njemu!
Pozdrav!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Adnan_1.8T je napisao(la):
dragan je napisao(la):
Micky je napisao(la):
cuj 3 eci :D sminka
   a zasto da ga brine to...on zna kakav mu je audi..pa i meni se desilo da posajkim jer sudije nisu adekvatne...a na bh sceni ima 4do5 istih auta koji konstantno kupe prva mjesta i nagrade.sto vise svjetala sarenila i điđa i to prolazi.mislim da treba uvesti nekih novih stvari.da se stanje popravi.tako sto se tice tvoga audija,boli te đoko,pa nemoze to nitko ocijenit jel nije??????

Dragane slazem se u potpuniosti sa tobom,a sto se tice auta auto sam radio po savom ukusu i za sebe ne za takmicenja.
ja sam dozivio da sudije naznaju u koju kategoriju bi mi svrstali auto.:lol:a da covjek krene i pocne sagledat druge aute sta i kako je odradeno bila bi puna lista stvari koje se nikako neslazu..mislim da se prvo treba sagledat stvar,sta je tuning a,sta styling clean look i stock look.:icon_question:nikako sve aute stavljat pod istu kapu kako bi rekli...niti treba usporedivat tvoj auto sa mojim niti moj auto sa nekim tudim..bitna su u svemu pravila.ima dosta stvari koje bih mogao iznjeti na vidjelo al mislim da bi sve otislo na OT.tvoj jus kolega kako bi rekli!al covjeka uvrijedi kad vidi da neki auti tipa NLO.uzimaju nagrade a neviid se ljepota i umjetnost drugih tunera.opet kazem i drago mi je cuti da se neopterecujes tim stvarima sta tko misli,jer bit ce grupica nas koji uvjek mozemo sjest i popit cugu nemisleci na lose stvari...:icon_smile:cinjenica je da nekom valja nekom nevalja toga ce uvjek biti,jer danas po meni iz dana u dan pojavljuju se nova odradita auta,sa novim vizijama tuninga gdje nije moguce svrstati u kategoriju auta jer jos nije videno...;)
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

mtopic je napisao(la):
Drug moj, svaka ti cast za auto, stvarno nemam rijeci za ovakav projekat, nadam se da cemo se sresti negdje da ga vidim i uzivo, a to sto si bio tamo 3. nek te ne sikira ni malo ...
Ovi komentari na forumu su dovoljan pokazatelj kakav ti je auto ...
Nek ti bude auto sa srecom i da se nauzivas u njemu!
Pozdrav!

Hvala.
Naravno da ce mo se sresti,ma ne sekiram se ja nikako za to trece mjesto bice bolje valjda drugi puta.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

RESPECT brate za Avdija... Želim ti puno osvojenih medalja prije svega za uloženi trud i novac(jer i novac je djelo truda) a naravno i za ideje na autu koje je stvarno ispalo prijatno za oko. pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

svaka cast nemam rijeci , pazi ga fakat je ovo jedinstven auto :)

ako nije tajna koja je svota u pitanjU ? sigurno je puno novca ulozeno...
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

cenga je napisao(la):
svaka cast nemam rijeci , pazi ga fakat je ovo jedinstven auto :)

ako nije tajna koja je svota u pitanjU ? sigurno je puno novca ulozeno...

Sto se tice para ja mislim da se vidi koliko je ulozeno u auto,tako nebi o tome koliko sam ulozio.
Pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Iz povjerljivih informacija doznao sam da je Adnan prodao bubreg, plucno krilo, pola jetre, a sad mu se zbog maske bez znaka radi i o lijevom jajetu hehehe....

P.S Adnane druze nemoj se ljutit :D
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Joj Tibore uvjek si bio duhovit,naravno da se necu ljutit.
Ko zna mozda sam i prodao bubreg.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top