Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sinoc vidjen na Pofalicima , semafor extra dobro izgleda svaka cast
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma sve je meni jasno ali eto onako se samo nasmijao, nesto me grc uhvatio pa se samo nasmija :D
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sto se tice sudjenja znam kad je na butmiru bilo kad su sudile sudije sa masinskog fax-a, nidje veze bilo. sve kontra. za german style, dobilo auto sa spojlerima, klincima, palcima...

a adnane, tebi je dovoljan pokazatelj onolika raja koja ti je bila oko auta, jos su samo mogli upalit auto, sta sve nisu radili :D

evo koja slicica "avde" od mene

f_DSC00198m_b4b3956.jpg


f_DSC00199m_e5b0ac0.jpg


f_DSC00200m_432b335.jpg


f_DSC00201m_3fbbd95.jpg


f_DSC00203m_88ebf15.jpg


f_DSC00232m_de27298.jpg
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sve super ali me nesto ove obrve bodu drama nisam ni primjetio do sad iznad farova
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Micky je napisao(la):
cuj 3 eci :D sminka
a zasto da ga brine to...on zna kakav mu je audi..pa i meni se desilo da posajkim jer sudije nisu adekvatne...a na bh sceni ima 4do5 istih auta koji konstantno kupe prva mjesta i nagrade.sto vise svjetala sarenila i điđa i to prolazi.mislim da treba uvesti nekih novih stvari.da se stanje popravi.tako sto se tice tvoga audija,boli te đoko,pa nemoze to nitko ocijenit jel nije??????
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma znam ja sve da je on auto radio za sebe i stvarno auto gori nema dalje nego onako ja naglas razmisljam pa rekoh 3eci.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Mogu samo ponoviti sta sam vec govorio, Audi je stvarno extra odradjen, valjda cu imati priliku nekada ga uzivo vidit...
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

dragan je napisao(la):
Micky je napisao(la):
cuj 3 eci :D sminka
   a zasto da ga brine to...on zna kakav mu je audi..pa i meni se desilo da posajkim jer sudije nisu adekvatne...a na bh sceni ima 4do5 istih auta koji konstantno kupe prva mjesta i nagrade.sto vise svjetala sarenila i điđa i to prolazi.mislim da treba uvesti nekih novih stvari.da se stanje popravi.tako sto se tice tvoga audija,boli te đoko,pa nemoze to nitko ocijenit jel nije??????

Dragane slazem se u potpuniosti sa tobom,a sto se tice auta auto sam radio po savom ukusu i za sebe ne za takmicenja.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

almir_gr je napisao(la):
Mogu samo ponoviti sta sam vec govorio, Audi je stvarno extra odradjen, valjda cu imati priliku nekada ga uzivo vidit...

Hvala.
Pa ja se nadam da ces imati priliku da vidis auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top