Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

dragan je napisao(la):
auto je stvarno ok odraden.samo ima jedna stvar.slike su stavite posao je odradit profesionalno.ono sve pet.samo nema slika gdje je vlasnik isprljao ruke u svemu tome poslu...njegov trud!

a pazi ima pare sto nebi platio da mu urade pa ja prvi da imam platio bi dami rade a ne dase ja peglam mucim :icon_biggrin:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

uuuu sad sam procitao svih 21str. i ostao sam bez daha!! tebi jaro svaka cast sto si ovo izdrzaoo..ljepse auto nisam vidio do sad..svaka ti dala..vode iz bokala:) seljacki fazoni hihiihih pozz i sretno u nastavku radova :D
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

DiAbLo je napisao(la):
Ja sam momku cestito kad sam vidio auto !

i da Tibore vozali ne vozali serijska auta svak ima pravo na svoje mishljenje , tj. ne svidja mi se ovo , ne svidja mi se ono ...

Ne govorim o tome drug, naravno da ima svako svoje misljenje, i svoje misljenje iznijeti na forum, nego govorim o tome da popljuju auto, omalovazaju trud, a da uopce i ne znaju o kakvom se zahtjevnom "sportu" radi... zelim reci da ne znaju cijeniti tudji trud, dok sami n eiskuse o kolikom se trudu radi...kontash ? :icon_smile:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Samo naprijed... svaka čast kad imaš volje ovoliko ulagat... auto je perverzija... i nemoj da te nečiji komentari pokolebaju... pusti priče, samo idi onim putem kojim si zamislio... uživaj.

a vi koji nemate pametnijeg posla već da pljujete po tuđim projektima, pokažite svoje automobile, pa onda djelite negativne komentare na auto koje je momak uradio za sebe...

pozz.
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
a vi koji nemate pametnijeg posla već da pljujete po tuđim projektima, pokažite svoje automobile, pa onda djelite negativne komentare na auto koje je momak uradio za sebe...
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

moze ovako nesto komentarisati samo onaj ko je prosao kroz sve ovo , a ja koliko znam ovde nema nijedan covjek koji je tako uradio auto...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

emir_89 je napisao(la):
nema to nikakve veze. mislim ima, al to nije bitno. znaci samo mehanicari-limari-lakireri smiju imat dobra i napucana auta, ima nas koji ne znamo radit te poslove, zato su fala bogu ljudi koji su majstori u tim stvarima da to odrade...
vlasnikovo je da to plati, a u buducnosti cuva i odrzava... ha ja :D
ma ima i toga kolega..al mislim je ipak bolje sve to sam odradit.covjek bude zadovoljniji.al opet ti znas svoje.sretno u daljnjim radovima..;)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

audi je fino urađen neznam što se više ovoliko prepirete oko izgleda ako vlasniku valja valja i meni :cool:
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Kad bi pojam pravog ''tuninga'' bio tako jednostavan, svaki bi papak vozao ''tunirano'' auto..kako moze jedan covjek odraditi sve?? Kako?? Ima li iko ovdje da mi objasni?? Kako jedan covjek moze sam ubaciti turbo, kovane klipove i sve ostalo, podesiti turbinu da radi na npr. 1.8 bar i da to sve pravilno mapira? Kako taj isti covjek moze staviti N2O i uraditi mapiranje istog?? Mozda moze, ali samo to dvoje.Ima li neko da ce reci da taj isti lik moze izliti spojlere, montirati gewinde (po mogucnosti ako je Bosanac napraviti svoj vlastiti, njemu ne treba H&R ili Apex, nedao Bog!!!), presvuci enterijer, uraditi wide-body kit, i jos uz sve to prefarbatu auto u neku ludacku boju, mozda uraditi i flame-ove i tribale. Jos uz to sve, da provede struju za audio, ubaci nekoliko plazmi, nekih 4-5 pojacala i 5 kickera, i ostalo sto ide uz to. I ovdje ce se naci neko da tvrdi da sve to JEDAN SAM covjek moze uraditi??!! Dajte vise molim vas, da su ljudi tako sposobni i svestrani, nebi ni postojali A3M, Hammam, CarAudio i ostale firme koje su namijenjene da taj posao rade kako treba. A usput, i nasa tuning scena je sjajan primjer koliko su ''svestrani'' pojedinci sposobni za ''tuning''..zato se i najvise voza unakazenih dvojcurina (cast izuzecima koji voze kulturno sredjene dvojke i druga auta) i ostala plejada ''tunera'' sa plasticurinama, pijacarskim folijama, naljepnicama tipa Extreme i slicno. Da ne zaboravim i sasjecene opruge sa kojima po cesti pepaju ko kenguri misleci da imaju ''bolide''..
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

BLACK KNIGHT je napisao(la):
....zato se i najvise voza unakazenih dvojcurina...

Nemoj zaboraviti na kadete i jugice, kojih takodje dosta ima da jako smjesno izgledaju...;)

Ovaj audi je extra, sve je radjeno na najvisem nivou koliko se u bosni moze postici, ne vidim razlog da neko moze prigovarati na kvalitet izrade, a ako se nekome nesto ne svidja to nije ni cudo, ipak ukusi su razliciti i covjek pravi auto sebi za ceif, a ne drugima da se svidja....
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

mislim neznam sto se prepirete oko svega!cinjenica je ipak da 1 covjek nemoze sve odraditi.ali moze vecinu stvari.i fino je kad ga netko upita da moze sam objasniti to ti ide ovako.ali tko ima para on plati pa se nezajebava oko toga.zasto postoje firme?misli se na tuning firme.pa da gospoda koja ima love nemora prljat ruke.na svaki auto mozes nabacit plastika tonu i gnjusno ga odradit ali ni to netreba omalozavat svatko sa svojim financijskim mogucnostima.po meni je taj audi fino napravit,ali ne toliko da ide u beskraj.misim da bi ovoj temi trebalo stavit tocku na i,zavrsit sa time kome se svida kome ne.ali ako va sto veseli nastavite...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Audi je odlican. Konacno sam ga danas uspio vidjeti. Svaka cast Adnane!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top