Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

jaha je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jaha je napisao(la):
Predobro ispalo,samo tako nastavi.................nema fuseraja sto je najvaznije.

to se sa slika ne vidi, tek kad auto vidis .. onda to mozes reci, vjeruj mi ;)

pa dobro nije mozda sad sve ko u Germany al mi smo u BiH to da je odma jasno nasi majstori imaju jos dosta toga da nauce,ima mozda malih nedostataka sta ces svako bi volio tip top,sta je tu je,sve je to dobro jos jednom RESPECT na Audiju i cjelom projektu.........

pomeni nide vezee , auto je extra ispalo i naslikama i uzivo , a to za majstore i to tip top , a pazi ovo koliko para toliko muzz , pa ti sad kontaj ako oces nesto bass posebno zavuci dublje ruku udep , a pomeni je autic extra . . .
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Nije me bilo par dana, a ovdje se svasta izdesavalo ...
Svaka cast na projektu i da i te sitnice zavrsis sto prije ...


0g1 je napisao(la):
... a pazi ovo koliko para toliko muzz , pa ti sad kontaj ako oces nesto bass posebno zavuci dublje ruku udep , a pomeni je autic extra . . .

Ja mislim da ovaj momak nigdje nije ni pitao "koliko para", pa prema tome nema opravdanja za eventualne nedostatke, nego ih treba ispraviti bez pogovora(ako ih uopste ima).
Naslusao sam se ja tih majstorskih "koliko para toliko muzike!"

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

DO KADA???!!!:icon_evil::icon_evil::icon_evil: Do kada ce se vise pljuvati po radovima i trudu ljudi??!! Postoji li ista sto bi zadovoljilo pojedince na ovom forumu??!! Izgleda da ne postoji ni auto, ni tuning kuca, ni majstor koji bi zadovoljili njihove prohtjeve!!! Ne valja Calibra, ne valja Astra, ne valja sada ni ovaj Audi!!! Ovo je vise postalo nevjerovatno..
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

BLACK KNIGHT je napisao(la):
DO KADA???!!!:icon_evil::icon_evil::icon_evil: Do kada ce se vise pljuvati po radovima i trudu ljudi??!! Postoji li ista sto bi zadovoljilo pojedince na ovom forumu??!! Izgleda da ne postoji ni auto, ni tuning kuca, ni majstor koji bi zadovoljili njihove prohtjeve!!! Ne valja Calibra, ne valja Astra, ne valja sada ni ovaj Audi!!! Ovo je vise postalo nevjerovatno..

Potpis !

I jos da nadodam, pola tih vozaju serijska auta, a da su pokusali da ih tuniraju, vidjeli bi koliko treba truda volje i para za bilo sta...pa ne bi tako lagano kenjali po tudjem :icon_mad:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ma avdija leti,nek prica ko sta hoce,a sto je najvaznije momku se svidja,radi po svom ukusu...meni je to najbolja trica koju sam vidio,premocna je,svako ima ukus,al oni kojima se ovo ne svidja il ne znaju sta valja il im ni gallardo ne valja
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Ja sam momku cestito kad sam vidio auto !

i da Tibore vozali ne vozali serijska auta svak ima pravo na svoje mishljenje , tj. ne svidja mi se ovo , ne svidja mi se ono ...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

DiAbLo je napisao(la):
Ja sam momku cestito kad sam vidio auto !

i da Tibore vozali ne vozali serijska auta svak ima pravo na svoje mishljenje , tj. ne svidja mi se ovo , ne svidja mi se ono ...

ja vozam serijskog terenca,znaci nista nije radjeno,a znam par likova koji crnce za auto,i dosli do toga na stave felge,niskoprofilne gume,zatamne stakla,stave muziku i malo jos vizuelnog stajlinga...znaci,skup sport nenormalno...a gledam cijene kod feleta,za malo veca auta samo stopke po 400KM,ak imalo valjaju,i sad pogledas ovog audija i zamislis se....pa on je pljuno para,mogao je auto novo kupit,neko manje...bar ja pretpostavljam...jer su na auto stavljeni sve ekskluzivni dijelovi,nista nie fuseraj
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

vidio sam danas ovog audia , pored njega bio golf 2 bijeli audi je lijep ali mu je boja bezveze nedjeluje nimalo privlacno :D
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

OVAJ JE AUDI SUPER..A TAJ NEKO STO PRICA UVJEK DA NESTO NEVALJA..NEMA POJMA KOLIKO JE SKUPO,KOLIKO TREBA TRUDA,VOLJE ZA SVE OVO STO SE NAPRAVII...JA PRVI KAD BI IMAO NOVCA VISKAAA..NIKAD NEBI KUPIO SEBI NEKO NOVO AUTOO..JER ZA TIM AUTOM SE NECE NIKO OKRENUTI JER NE PRIVLACI PAZNJU I VIDI SE SVAGDJE..A KAD TI SVOJIM MOZGOM IZMISLIS FARBU STOPOVE,FAROVE ITD IMA JOS MNOGO TOGA.. JER JA BAS VOLIM IMATI NESTO STO NEMA NIKO..I KAD NAIDES KROZ GRAD DA SE OKRECU SVII..A OVAJ AUDI TO ZASLUZUJE DA SE OKRENE ZA NJIM KAD PRODE KRAJ NEKOG...:cool::cool:
JER IMA SE RAZLOGA I OKRENUT..JER NA NJEMU JE OSTAVLJENO MNOGO NOVCA TRUDA I VREMENA...;)
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

e ovako , da i ja kazem par laickih :)

kazu svi ulozio lik para ovo-ono , to je tacno i neosporivo , ali ( ne govorim za ovog Audija jer se meni on itekako svidja ) nije sve u parama , ima u temi antituning auta u koje je ulozena velika suma novca a sluze za ismijavanje po ulici i forumima , treba imati ukusa i stila , zato treba cijeniti i postovati ovakve radove i ne govoriti samo , auto je dobro jer je ulozeno dosta love , nego , auto je dobro , svaka cast vlasniku na trudu , ukusu i ulozenoj lovi , bar ja tako mislim .

Svaka cast na projektu , meni se svidja , odlican je fkt. bio bi bolji da ima 2 vrata al jbg. i ovako je extra , vidio sam ga prije mozda mjesec dana kod Imzita u Buca P. , boja predobra , respect , sve se uklopilo pefektno , jos muzikica i to je to.

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Ko god bali po ovom audiju, il nema znanja o tuningu, il mu je krvio STO MOMAK IMA ZNANJA I SMISLA...

POZZZZZZZZ!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

auto je stvarno ok odraden.samo ima jedna stvar.slike su stavite posao je odradit profesionalno.ono sve pet.samo nema slika gdje je vlasnik isprljao ruke u svemu tome poslu...njegov trud!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

nema to nikakve veze. mislim ima, al to nije bitno. znaci samo mehanicari-limari-lakireri smiju imat dobra i napucana auta, ima nas koji ne znamo radit te poslove, zato su fala bogu ljudi koji su majstori u tim stvarima da to odrade...
vlasnikovo je da to plati, a u buducnosti cuva i odrzava... ha ja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top