Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
IGY je napisao(la):
samo kazem da nije fino a ti kako god hoces
po meni ti si kriv stop si uzeo auto u takvom stanju, imas fino servis, mastore na svakom cosku, pa fino pregledas auto i ako je uredu kupis, a ne kupis i kad vidis da si se zavalio pljuvat po nekome.....

Poslo sam ti IGY privatnu poruku :) odo moram ici zavrsajem sa nocnom smjenom :) pa cemo se cut sutra ;) a tako je sve bilo sto sam ti poslo u privatnoj poruci ;)
 
Član
ma nek je on osto kod tebe i samo nastavi sa radovima a igy kad ce tvoja vektrica na forum jel to spremas slike il si na moru pa ne mozes od vrucine...;)
 
Legend
fin audi , sjecam se bio je projekat , bas se tad odradilo kako treba .....
kakvo je sad stanje ?
pucaj malo novih slika ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
fin audi , sjecam se bio je projekat , bas se tad odradilo kako treba .....
kakvo je sad stanje ?
pucaj malo novih slika ;)

Bit ce slikie ali tek u Augustu nista prije :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
od chunera inace kad kupujes auto racuna se da auto dodje na klocevima bez felgi, bez enterijera, branika muzike itd itd
a sve ostalo moras doplatiti kao opremu u salonu kad uzimas ;)
 
Član
s1ck je napisao(la):
od chunera inace kad kupujes auto racuna se da auto dodje na klocevima bez felgi, bez enterijera, branikam muzike itd itd
a sve ostalo moras doplatiti kao opremu u salonu kad uzimas ;)

Hvala nisam znao :) :) nek si mi reko ;););)
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
od chunera inace kad kupujes auto racuna se da auto dodje na klocevima bez felgi, bez enterijera, branikam muzike itd itd
a sve ostalo moras doplatiti kao opremu u salonu kad uzimas ;)

Hvala nisam znao :) :) nek si mi reko ;););)

sta ce kad su jad i bijeda u dushi
 
Ja kao sto rekoh ti si se zaebo u startu s tim sto si dao GTC-a novije auto za nesto starije i vec sredjeno , bolje da si sam po svome GTC-a uradio i zdrao , ali gotovo je sada bilo proslo nek tebe sluzi dok se ne raspadne :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja kao sto rekoh ti si se zaebo u startu s tim sto si dao GTC-a novije auto za nesto starije i vec sredjeno , bolje da si sam po svome GTC-a uradio i zdrao , ali gotovo je sada bilo proslo nek tebe sluzi dok se ne raspadne :lol:

Pa ja mislim da ce se prije GTC raspast nego ovaj A3 sad kog mene sto je :) posto daj ti seljaku sta hoces iz fabrike vozilo kad on njega ne odrzaje mora se raspast....
Ali samo mi jedno nije jasno
Znaci volis taj spor i zivis za tim dajes sve na izgleda a sto se tice dijelova na to ne obracas paznju na motor i tako to...Eh to ne mogu da skontam nikako:icon_rolleyes:
 
Znam Adnana dosta puta smo stajali i pricali i znam takodje kako se taj Audi sastavio sto je jako bitno , po meni a dosta ce se ljudi sloziti nije tuner neko ko uzme auto , da pare nekom drugom da ga sredi i onda se on poslije samo qurci s njim , iskreno i ti bjezis od toga jer si kupio gotov proizvod . Znaci razlika je tome voliti auto i voliti da te ljudi vide u dobrom autu . Malo je onih koji hoce sami nesto da rade, pokusaj pa i razvale . Evo ja prvi sta god sam radio pokusao sam sam uraditi , ako je bas komplikovano odem kod maistora pa opet budem tu pratim , gledam pa i naucim . Dosta puta sam sjebo dio , slomio al boze moj to su cari tuninga i naravno da pazim svoje auto kao sto se vidi i u mojoj temi da stalno kukam oko udaraca i sl . Zato mislim da Adnanu taj Audi i nije nesto znacio vise je bilo deri vozi i to je to , dok drugima kao i meni koji sam trenutno u sprickitu farbam neke rucke puno je bitnije da to auto budes ispravno , uredno cisto i naravno Čunirano :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Znam Adnana dosta puta smo stajali i pricali i znam takodje kako se taj Audi sastavio sto je jako bitno , po meni a dosta ce se ljudi sloziti nije tuner neko ko uzme auto , da pare nekom drugom da ga sredi i onda se on poslije samo qurci s njim , iskreno i ti bjezis od toga jer si kupio gotov proizvod . Znaci razlika je tome voliti auto i voliti da te ljudi vide u dobrom autu . Malo je onih koji hoce sami nesto da rade, pokusaj pa i razvale . Evo ja prvi sta god sam radio pokusao sam sam uraditi , ako je bas komplikovano odem kod maistora pa opet budem tu pratim , gledam pa i naucim . Dosta puta sam sjebo dio , slomio al boze moj to su cari tuninga i naravno da pazim svoje auto kao sto se vidi i u mojoj temi da stalno kukam oko udaraca i sl . Zato mislim da Adnanu taj Audi i nije nesto znacio vise je bilo deri vozi i to je to , dok drugima kao i meni koji sam trenutno u sprickitu farbam neke rucke puno je bitnije da to auto budes ispravno , uredno cisto i naravno Čunirano :lol:
[\

E pa stvarno imam se cime i kurcit :lol::lol::lol: u stvari tek sad se imam s cime kurcit vjeruj....Al haj otom po tom a sto se tice tog kurcenja nisam ta vrsta tipa imo sam dosta bolji masina vjeruj :lol: A nismo druze svi mehanicari ,auto eletricari jbg.neko ima pare pa lati da to drugi rade a neko nema jbg.pa od toga zivi.....Al kazem sve je to ne bitno vise bilo i proslo ;) ja osto ja a on svi znaju ko je i sta je ;) ja vas razumjem on je vas kolega i naravno iz Sarajeva zato sto je vas :) a jos pogotovo sad vozi Opela pa ste i jos jace kolege :lol: A nadam se da cemo se nekad i u poznat malo bolje da gdje popijemo pice....U stvari ja sam kuci u Augustu pa cu vidjet kako da se nadjemo gdje pa makar to bilo i maksuzije :lol:
 
Ma brate djaba je to njemu sto vozi i Opela i sto je Sarajlija , ja sam u boljim odnosima sa nekim Srbima i Hrvatima nego nasim ljudima , covjek se gleda kao covjek a ne odakle je sta vozi i koje je vjere . Ja ga nisam toliko upoznao da bi mogao ocjeniti jel petljanac ili ne al ako je tako kao sto ti pricas tako je nemam ja sta nekoga pravdati i izmisljati
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma brate djaba je to njemu sto vozi i Opela i sto je Sarajlija , ja sam u boljim odnosima sa nekim Srbima i Hrvatima nego nasim ljudima , covjek se gleda kao covjek a ne odakle je sta vozi i koje je vjere . Ja ga nisam toliko upoznao da bi mogao ocjeniti jel petljanac ili ne al ako je tako kao sto ti pricas tako je nemam ja sta nekoga pravdati i izmisljati

Ma nije vrijedno ba vise da ga spominjemo na forumu ;) bilo proslo i dobra lekcija u zivotu....Nego hoce li bit gdje kakvog okuljanja u Augustu:icon_question:
 
Top