audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

E nek' si ofarbao ono, milina za oci, koja razlika :cool:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

ja stvarno ne znam sta hoces auto je prelijepo u punom smislu rijeci
kod nas nema sigurno nema ljepsi audi bar ja ne znam i sve pedantno i kulturno odradjeno ;)
 
Administrator
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

nema sta... odlicno... najbolji audi za kojeg znam:cool::cool:

a pun pogodak je sto si malo obojio ono sivo na farovima;)
 
Član
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

Hvala svima sad krećem sa sređivanjem unutrašnjosti tj. presvlačenjem neba i sjedišta. Sjedišta idu u kombinaciju crne kože i plavog platna
 
Član
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

extra je ovo ispalo svaka cast za sve radove a pohvala i trizexu za odradjen posao ;)

A sto se tice karbona nemoj to sa vana , unutra moze nesto al vec je i on posto isfuran svi nesto lijepe u tu foliu :icon_rolleyes: ostavi ovako steta je kvarit nesto savrseno :D:cool::cool:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic riješeni AE prstenovi i zanima me mišljenje za carbon str.45

Dugo me nije bilo evo jedna mala promjena od juče kupljen Cd player cijena je bila prilično realna ja lično prezadovoljan
 
Član
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

Evo još jedna sitnica radi se o Audi sport org. volanu koji u prilično dobrom stanju

 
Član
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

Jako lijep Audi, samo moja zamjerka je na plavo farbanu masku oko cajgera....osim ako komplet tabla nije presvucena i odradjena, to mi strsi i nekako mi "ciganski"...posto je unutra sve fino ocuvano, nju presvuci carbon folijom ako ti se ne da farbati vec....ili bi jos bolja ideja bila nju airbrushat sa nekim tamnijim bojama ;)
 
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

Pregledao temu od a-ž, imao si padova i uspona...cas dobro cas loše baš... ali sad VRHHHH ... zaista sve pohvale.:cool:
Imao sam B3 90ku...11god me sluzila bez problema i na kraju mi zivu glavu u udesu izvukla.
JA VOLIM OVO AUTO :lol:

Na kraju samo jedan predlog, meni je bilo ljepse kad su stopovi bili zatamnjeni.
 
Član
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

Razmišljao sam tablu presvući karbon foliom ali mi ovdje tražili 300km ali nešto ću odraditi i oko nje sad kad budem ubacivao klimu.
A što se tiče štopova ponovo su zatamnjeni ali ovod puta crnom transparentnom foliom ali nisam postavljao slike
 
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

odlican volan :cool: prijetelj mi istog ugradio sebi u audija kao u tebe, pravo ugodan i uklapa mu se uz ostalo bolje nego oni obicni volan :icon_smile:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic AUDI SPORT volan str.46

GolFanatiCars je napisao(la):
odlican volan :cool: prijetelj mi istog ugradio sebi u audija kao u tebe, pravo ugodan i uklapa mu se uz ostalo bolje nego oni obicni volan :icon_smile:

Mijenjao sam dosad nekih volana ali nijedan nje ležao u rukama kao ovaj
 
Član
RE: AUDI 80 TDic SJEDIŠTA

Danas nabavio sjedišta koja su u extra stanju izvađena iz golfa 3 a uklopila u audija bez ikakvih prepravki



 
Član
RE: AUDI 80 TDic SJEDIŠTA str.46

fino se uklopila, hoces li ih presvlacit u neku drugu kombinaciju:icon_confused:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic SJEDIŠTA str.46

extra sjedišta...samo ovo su od dvoja vrata sad imaš i kukice za dizanje...pozzzzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top