audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AUDI 80 TDic

edoze je napisao(la):
svi govore spusti,a malo po malo struzes i skines zastitu s njega,polomis pragove i slicne gluposti
mi zakucali kockicu u pod,kad dodje lik,kaze,sta je,nije uopste niska,moze to jos:icon_mad:
karter 4,5cm od zemlje bio
vracaj ga u zrak,pusti sminku,vidjet ces kako pare cure iz dzepa za popravku,pogotovo kad vozis po nepoznatoj cesti,noke napisa,po gradu mozes skontat gdje moze,gdje ne moze,to ide i nekako
al brate,kad krenes negdje gdje nisi isao sa spustenim,vidjet ces struganja
zato...u pamet,tj u zrak....
kome je do razbijenih karterai struganja,nek zakucava
btw,zasigurno najljepsi audi kojeg sam vidio...vidjen si u zenici prosle godine ja misllim,uglavnom,jaran dodje,prica mi kak je mocan audi,i na kraju skontamo da si to ti:cool:

Ne mozes se j*at da ti ne udje , ukratko receno....j*es auto koje moze na trotoar :D
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

slazem se sa trizom :D,mada triza kant je čudo
a audi je fin bas , ali ja bi skinuo ono oranje sa strana
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

bez kompromisa! nema prizora kao kad vidis neko auto kako se sunja po cesti, ili kad vidim varnice u retrovizoru oj meraka :D
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

Ponovo malo prepravki oko audija stavljeni drugi pragovi koji su istog oblika ali dosta kraći od predhodnih a ofarban i prednji branik jer je bio dosta oštećen od kamenčića



 
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI

e ovo je bolje..10 puta su bolji od onih prvih..sad je ko bombona..samo ga malo jos prizemlji i polahko preko lezecih..:cool:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI str.28

ma nadam se samo da ću nekad upjeti doći do orginalnih pragova i da to bude to
 
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI str.28

jel' postoji neka druga zadnja karambolka za njega ? ova mi je nekako previse dignuta naspram pragova i prednje... :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top