audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI str.28

audi je super :cool: jedino ovaj zadnji branik, da ga nekako sredis ili sta vec, nije bas u skladu sa ostatkom ;)
 
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI str.28

ma super je to sve ima dosta dobrih detalja koji nedaju da se obraca paznja na te sitnice...;)

zazmirit cemo na ovu zadnju karambolku;)
 
Član
RE: AUDI 80 TDic NOVI PRAGOVI str.28

Evo dans audi imao jedan manji udes taxi kupio putnike na sred ulice ja stao do njega ali čovjek iza mene nije mogao




danas sam odmah išao kod majstora sa novim kristalnim štopkama 800 km
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

steta za avdiju... a ne cudi me sto je taksista kriv za sudar... :icon_mad:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

za svaki drugi blizi kontakt izmedju dva auta je kriv neki taxista j*es ih lude,,cim vide da ko digne ruku on koci boli ga k* za one koji voze iza njega:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

:icon_sad: :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:

j*i ga :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

vala bas ovi taksisti su ludi,ako vozis iza njih moras odstojanja 50m drzat sekunda nepaznje stvori se ko ukopan ispred tebe,stata za audija :icon_sad: ,popravice se to ;)
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

auto ide u ponedeljak na procjenu i odmah kod majstora sutra se nabavljaju dijelovi tako da sigurnu do petka sve će biti gotovo samo ovog puta sa gepeka se skidaju sve oznake i sigurno će biti bez spojlera
 
Administrator
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

steta drug... ali ne sumnjamo da ti to neces napraviti da bude jos bolje nego sto je bilo
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

Ma jbg šteta može se svakom desiti meni je najviše zao:cool: štopa ostalo je lahko zbaviti al eto riješio si...sretno i pozzzz...
 
Član
RE: AUDI 80 TDic UDES 21.08. str.29

dobro te naguzio taj iza.. ali nije prevelika steta da se sve sanirati samo jos gledaj izvuc od osiguranja malo se pozali na vrat nogu kuk bubreg ko ih ebe nek placaju kad i ti njima svaku godinu regu dajes..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top