audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: audi 80 + XENON 6000K

Bas dobar audi..Po mom ukusu..Da je moj isto bi isao na ovaj neki stil..Sretno dalje druze!! Zelim ti puno puno sreece..;)
 
Legend
RE: audi 80

zatvoraš je napisao(la):
Razmišljao sam o kombinaciji bež i plavo samo me malo brine prljanje

sto se tice odrzavanja,u mene je sve bez ,......ako imas volje da jednom sedmicno da predjes vlaznom i suhom krpom....uzmes neku pastu za viskozitet koze ..... neces nikad imati problema


btw ,.....felge su pun pogodak ....i za xenon svaka cast druze , po meni najljepsa 80-ka na nasim prostorima ;)
 
RE: audi 80 + XENON 6000K

Sta reci za ovakav odlican projekat,rijeci su suvisne slika govori milion rijeci a ne hiljadu....
 
Član
RE: audi 80 + XENON 6000K

vidim te ja neki dan kontam fale ti xenone kad ono..... sad ce jos bolje da izgleda :cool:
 
Administrator
RE: audi 80 + XENON 6000K

odlican audi stvarnoo;) samo bode u oci zadnji branik sto nije u liniji sa pragovima... sto nisi vidio sa spicom sa foruma ili nekim drugim da ti odradi taj zadnji branik:icon_question:
 
Član
RE: audi 80 + XENON 6000K

Od silnih kamenčića koji se bacaju kao posipni materijal na rubovima došlo do oštećenja danas je to sanirano izgitovano i ofarbani samo oštećeni dijelovi a prelazi profesionalno ispolirani tako da se neprimjete.
Evo ovdje se vidi gdje je urađen prelaz

Evo rezultata prvog poliranja

A evo je konačni proizvod i prednjeg i zadnjeg dijela

 
Član
RE: audi 80 + FARBANJE OŠTEĆENIH DIJELOVA STR.11

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro je ispalo :cool:

ja prezadovoljan kad mi je čovjekrekao kako će raditi mislio sam da to nemože izvesti ali sam se uvjerio da je čovjek profesionalac u svom poslu a uskoro auto ide kod njega na kompletno poliranje
 
Član
RE: audi 80 + FARBANJE OŠTEĆENIH DIJELOVA STR.11

Danas konačno ugrađeni xenoni i malo oprano auto nakon dužeg vremena


 
Član
RE: AUDI 80 + LEGLI XENONI STR.11

to ti je falilo ;) ko ti je radio ovo lakiranje, i nadjel' kakve felge?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top