audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: audi 80

lijep je audi, vidio sam ga juče na slatini, samo ti uradi tu kombinaciju plavo i crno sjedišta, biće lijepo
sretno u daljim radovima
 
Član
RE: audi 80

mislim da bi ti bež koza 3 put bolje legla , mozda ako si vidio kod merlina , na plavu boju ide fantazija jedna

[attachment=22841]
 
BHT Ovisnik
RE: audi 80

rođak mi je radio sa silikonom,ispalo je extra,to je radio preko ljeta,sad na ovim vrucinama nista mu se nije odljepilo,a lijepo izgleda,malo je smrdilo ispocetka dan-dva:cool:
http://fotke.bhtuning.com/thumb.php?file=fotka/689f05e6cc88339ddd2d852b362bf5e361747.jpg&size=500
 
Član
RE: audi 80

CoL3-99 je napisao(la):
rođak mi je radio sa silikonom,ispalo je extra,to je radio preko ljeta,sad na ovim vrucinama nista mu se nije odljepilo,a lijepo izgleda,malo je smrdilo ispocetka dan-dva:cool:
Meni je bilo jednostavnije ljepilom malom četkom razmaže na obije površine sačekao 10 min i spoio tako da nigdje nije ostalo naborano

A u toku su i pregovori za ove fele 7.5 i 9 J 16
 
Član
RE: audi 80 + zima st.10

Dobar Audi...:cool:

Ako planiras uzimati felge uzmi te sto si stavio sliku jer su felge strasne,u Bihacu ima isti Audi 80-jaje isto tjuniran sa tim felgama fkt. odlicno leze na 80-ki...:icon_smile:
 
Član
RE: audi 80 + zima st.10

Evo danas nabavljeni xenoni 6000K za dan dva ide ugradnja dok se još neke stvari završe cijena 120 km 6mjeseci garancije

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top