audi 80 gt...carbon folija

audi 80 gt...carbon folija

RE: audi 80 gt

Edy je napisao(la):
audi ko lampa svaka cast :cool:

hvala:icon_smile:

evo neke malo starije, sad nasao u kompu.
99a19513c6da7164b6c906fde31861b7.jpg

2286ed3fccd1fae34f38c5aa571cc5b4.jpg

1d5bf4be03e872cd995be6ed797e172c.jpg
 
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

ej raja, trebam pomoc, planiram uzimati felgice, sad neznam sta bi stavio 15ke ili 16ke????? sta vi mislite da bi mu stajalo, koji oblik?????
dajte neku pomoc
 
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

evo raja bilo je malo radova, mada nisu popraceni slikama.
znaci mjenjani su sledeci dijelovi: kugle, krajnice, selen blokovi, amortizesi(sva 4), opruge(sve 4) originalne su, nije bilo spustanje:icon_smile:, odbojne gume, uradjen spur................zupcasti remen i sve ostalo sto ide uz to, naravo i filteri..............................:cool:
 
Član
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

juče završia ovakvog audia radia prednji kraj bia razbiven.....auto je extra za vozit...udoban je
 
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

hrđa-tg je napisao(la):
juče završia ovakvog audia radia prednji kraj bia razbiven.....auto je extra za vozit...udoban je

e de mi reci, djelovi za njega, branik, farovi ...itd jesu skupi. ovde su da se ubijees cijene:icon_cry:
 
Član
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

i kod nas su cijene visoke branik sam varija,šinu od branika ispravlja,a blatobran drica k*va stariji je čovik pa nema para za nove dijelove... svitlo i žmigavac su ostali čitavi...
 
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

E ovako imam problem sa lijevim farom, znaci sjenilo je pocrnilo....kako bi se to dalo srediti?
ima li nacina da se far rastavi i ofarba sjenilo sa nikl sprejom ili ako ko zna ili ima far koliko bi bio para
 
RE: audi 80 gt....update, bi-xenoni

manojlo111 je napisao(la):
E ovako imam problem sa lijevim farom, znaci sjenilo je pocrnilo....kako bi se to dalo srediti?
ima li nacina da se far rastavi i ofarba sjenilo sa nikl sprejom ili ako ko zna ili ima far koliko bi bio para

mislim da ne moze,skoro je bila tema u savjetiima potrazi je.........;)
 
Član
RE: audi 80 gt....problem sa farom

moze se zasminkat samo,ali nije to to,neki su cak lijepili onu nikl foliju preko toga,ali nije to to,najbolje ako mozes naci drugi far
 
Top