audi 80 gt...carbon folija

audi 80 gt...carbon folija

RE: audi 80 gt

e drustvo malo tema da se osvjezi:lol:, malo se radilo danas i evo rezultata.......hvalite, kudite, sami prosudite......
9abae44149ce4cbce271295cce0884ec.JPG

36f1d6deabb9b95d74ee238fa998e933.JPG

ffc7ab5aa0f83ad0c9855263f422bb67.JPG

f57e3d92af5925b20ed372d6c0296c64.JPG
 
Član
RE: audi 80 gt

Fino ocuvan Audi, ovako dobro ocuvani su stvarno rijetki, moj stari je imao ovakvog 1.6d auto je kod nas bio 11 godina placen je 4700 a nakon 11 godina prodat za 4500 pa skontaj u kakvom je stanju bio, meni ga je stvarno zao pogotovo kad sam cuo da ga je ovaj sto ga je kupio razbio.
Cuvaj to auto ko oci u glavi rijetki su postali, na proljece ako si finaciski dobar uzmi kakve felge, imaju dole u oglasima clan Nexus prodaje Audijeve felge te mu leze 100% jer su bile kod mene na autu i stvarno su super felge
;);)
 
RE: audi 80 gt

sandy_mo je napisao(la):
Fino ocuvan Audi, ovako dobro ocuvani su stvarno rijetki, moj stari je imao ovakvog 1.6d auto je kod nas bio 11 godina placen je 4700 a nakon 11 godina prodat za 4500 pa skontaj u kakvom je stanju bio, meni ga je stvarno zao pogotovo kad sam cuo da ga je ovaj sto ga je kupio razbio.
Cuvaj to auto ko oci u glavi rijetki su postali, na proljece ako si finaciski dobar uzmi kakve felge, imaju dole u oglasima clan Nexus prodaje Audijeve felge te mu leze 100% jer su bile kod mene na autu i stvarno su super felge
;);)

Imao si ga, tako da ti nista netrebam pricati o djelovima i komforu voznje u njemu. 86 su bili na klasi mnogih danas po udobnosti. A i ja ako bi ikad prodavao nebi isao jeftino., ali mislim da nece biti na prodaju u sledecih 10 godina.
 
RE: audi 80 gt

zlajaaa je napisao(la):
super audi, skini ove sve naljepnice, kliniraj ga!;);):D

druze te naljepnice je fabrika stavila jer je gt model....tako da u obzir dolazi samo da ih obnovim a skidanje nikad.:123:
 
RE: audi 80 gt

evo i koja zimska slika (nije bilo nikakvih radova u medjuvremenu), ali su naruceni black diamond diskovi i plocice....da se sigurnije staje:lol:
622fc5eea3d554072f205ee729816ddf.JPG

d56d278483f86fbcc118a6ffcb06031c.JPG
 
Član
RE: audi 80 gt

Svidja mi se ovo sto si uradio sa stopkama;)
Sto se tice zadnjeg dijela ja bi poskidao sve ove oznake sa gepeka...jer bi ljepse izgledalo za duplo "clean look" zatim da skines ovaj nastavak i da stavis neki sportski auspuh...na prednjem dijelu bi odradio zmigavce u crno kao i stopke ;) i ofarbao znak u crno da se dobije dojam maske bez znaka....;)
 
BHT Ovisnik
RE: audi 80 gt

fino je to,stopke si fino uradio,ovaj audi mnogo udobniji od golfa i jette,kako je stari prije svercao auta imalismo ovakvog crvenog TD-a i jettu,tetak zapeo da mu ga prodamo i stari ostavi jettu,oba su mi auto podjednako dobra,jetta malo ljepsa,al audi mnogo udobniji:cool:
 
Član
RE: audi 80 gt

meni se jedino ne svidja nastavak za auspuh, ruzan je, il ostavi stock il stavi neki drugi lonac;)
ostalo sve odlicno, stopke lijepo uradjene
 
RE: audi 80 gt

ma bice tu jos svakakvih radova, samo da je docekati proljece, i auspuh i dosta toga:icon_smile:
 
Član
RE: audi 80 gt

Dobro su ispali stopovi puno elegantnije sad izgleda :cool:

Imo sam i ja CC-a turno dizel, 4 godine vozen i prodat za 300 KM neg sto je placen :lol::cool: e to je auto ;)

Pokusaj mu naci prednje zmigavce bijele il farove od 90 i karambolke kod nas sam gledo jednu 90 tu na nekom otpadu:icon_rolleyes:
 
RE: audi 80 gt

adi187 je napisao(la):
Dobro su ispali stopovi puno elegantnije sad izgleda :cool:

Imo sam i ja CC-a turno dizel, 4 godine vozen i prodat za 300 KM neg sto je placen :lol::cool: e to je auto ;)

Pokusaj mu naci prednje zmigavce bijele il farove od 90 i karambolke kod nas sam gledo jednu 90 tu na nekom otpadu:icon_rolleyes:

e druze procitao si mi zelje, to i planizam i neke felgice i to je to:cool:
 
RE: audi 80 gt

e ovako...... radice se nesto sad koji dan..naime naruceni su bi-xenoni, trebaju doci u subotu pa ce biti update:smajli23:
 
Top