Astra GTC - komentari

Astra GTC - komentari

Do zadnjeg posta mi je astra bila savrsenstvo. Ali zasto bas Rieger? :icon_sad: Ja bi njima davno zatvorio firmu, uzasno mi sve njihovo izgleda. :icon_sad: To je samo moje misljenje , ako se tebi svidja meni ne smeta, samo mi zao da nagrdis tako prelijepo auto. Ako si vec kupio i odlucio raditi riegera onda se barem nadam da neces imati problema sa kvalitetom i montiranjem toga jer na mnogo foruma sam citao horor price o rieger kvaliteti i preciznoscu. Islo je dotle da su ljudi na A5 morali silikonom popunjavati rupe izmedju branika i blatobrana. Nadam se da se nece niko uvrijediti postom. Pozz
 
Član
sve cista desetka ;) jedino sto ja ne bi radio da je moj auto su ova lambo vrata, nikako mi to ne lezi, ali tvoj auto tebi se svidja i postujem :icon_smile: ostalo sve mjera, samo nastavi ;)
 
jedva cekam da se ovo namontira , imam osjecaj da ce biti jako lijepo , jedno od najljepsih auta na forumu , moje subjektivno misljenje ;)
 

JD.

Član
hvala svima ;)

bice slike cim se sve slozi naravno :)

FallenAngel je napisao(la):
Do zadnjeg posta mi je astra bila savrsenstvo. Ali zasto bas Rieger? :icon_sad: Ja bi njima davno zatvorio firmu, uzasno mi sve njihovo izgleda. :icon_sad: To je samo moje misljenje , ako se tebi svidja meni ne smeta, samo mi zao da nagrdis tako prelijepo auto. Ako si vec kupio i odlucio raditi riegera onda se barem nadam da neces imati problema sa kvalitetom i montiranjem toga jer na mnogo foruma sam citao horor price o rieger kvaliteti i preciznoscu. Islo je dotle da su ljudi na A5 morali silikonom popunjavati rupe izmedju branika i blatobrana. Nadam se da se nece niko uvrijediti postom. Pozz

zato sto pored OPC original body kit-a za GTC i nema neki izbor... a meni je glupost od obicne GTC pravit OPC repliku, pogotovo sto 90% ljudi radi upravo to... ja sam htio nesto svoje pa sam iskombinovao par dijelova, kao sto vidis nije sve od Riegera... pragovi su takodjer trebali ici od OPC ali ih nisam mogao brzo nabaviti pa sam uzeo od Riegera

tako da osim Riegera, jedino sto ima za gtc da lici na nesto je Lumma tuning, ali nisu od ABS plastike i skuplji su od Riegera, i povrh svega meni se nisu toliko svidjeli

ostale čang šlang spojlere u ponudi za GTC necu komentarisati :)

sto se tice kvalitete i preciznosti, ja sam prezadovoljan i nema nikakvih fula, prislanjao sam na auto 5 puta i sve je savrseno

eh sad, negativnih iskustava ce uvijek biti, sa bilo kojom vrstom robe tako da ne bih ulazio u to...

ako imas neke spojlere koji su kvalitetni znaci ABS plastika, TUV itd i da izgledaju normano volio bi ih vidjeti :)
 
Ma ok nadam se da ce to sve ispasti dobro. Ma iskreno ja ne bi nikakve , mozda jedino OPC Line branike , meni je ovako najljepsa. Vidjet cemo kako ce to sve ispasti kad se ofarba i namontira. Pozz ;)
 
Legend
nisam neki ljubitelj previse plastike.....ali ovo druze....ima da heebeeno dobro izgleda na astri ;)
 
Mozda izgleda pomalo previse radikalno ovaj zadnji branik, ali mislim da ce izgledati odlicno kada se namontira:cool:, a kakve imas rore u planu staviti?
 
Član
ma ima da zvizdi, neki dan sam je vidjeo parkiranu sve od "cepova GTC na felgama" auto je prelijepo, svaka cast...
 
Top