Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G, update

trizex je napisao(la):
Predobro izgleda astrica druze, samo da znas, te gume ce ti biti predebele, te 215/45....

to ti znaci povecanje promjera od 2.5 cm u odnosu na sadasnji tocak, odn. odizanje od zemlje dodatnih 1.25 cm, za auta te klase i dimenzije ide, kao i kod mene, nesto tipa 195/205/215 / 40, ovo 45 je podebelo i za veca auta, a kamoli za astru.....samo da znas sta te ceka.....

hmmmm:icon_rolleyes:
pa mislim da bi tu crvene opruge svoje odradile, a i one su uskoro u planu:icon_twisted:
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Pa s oprugama ces tek da imas problem :D daj boze ad mognes namontirat te tockove nakon sto spustis auto :D shvatas, obim tocka/gume postaje prevelik! da ne spominjem sto je to debela guma, i izgledat ce ruzno na astri ( na cromi koja je ihaj veca je izgledalo bezveze).
 
Član
RE: Opel Astra G, update

trizex je napisao(la):
Pa s oprugama ces tek da imas problem :D daj boze ad mognes namontirat te tockove nakon sto spustis auto :D shvatas, obim tocka/gume postaje prevelik! da ne spominjem sto je to debela guma, i izgledat ce ruzno na astri ( na cromi koja je ihaj veca je izgledalo bezveze).

Ma hajde vidjet ću kad legnu kako će biti:icon_rolleyes:
Hvala u svakom slučaju;)
 
Početnik
RE: Opel Astra G, update

ma k.... ne valja auto..a vlasnik nafuran ko da vozi ferrari, jebo te tvoja astra.. ;)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

vi se trebate raspravit oci u oci,nemojte ovdje silu prosipat:icon_exclaim:
 
Početnik
RE: Opel Astra G, update

fidel je napisao(la):
vi se trebate raspravit oci u oci,nemojte ovdje silu prosipat:icon_exclaim:

ma pusti prcu, ja se zajebavo..fakat 5-6 puta ja blicam, sviram, on digo glavu, al ne zamjerim.. .ebe mi se, ne mora se pozdravit...
 
Član
RE: Opel Astra G, update

de ba šta vam je:lol::lol::lol:
valjaš gluposti, nisam te vidio, pun mi k... povazdan poslova pa neam vremena ni za sebe kamo li za nekakva vozikanja i gledanja imal koga po cesti.
A i ovaj gore odgovor(za B.V) je trebao da bude zajebancija ak nisi skonto, tako...:cool::cool::cool:
E jesi puko:icon_twisted:

0g1 je napisao(la):
Meni se auto svida
a vlasnik se moze furat
ima s cim
sve pohvale za auto
:cool:

hvala... hehehe:D
ma kakvo moje furanje, auto radi sebe sredjujem ne radi drugih...
 
Član
RE: Opel Astra G, update

EEEE sad su ove fele sa update-a na prodaju, u planu su 17-ke, pa eto bude uskoro...
 
Član
RE: Opel Astra G, update

evo malo da pokažem da nisam presjedio protekli period.
Do sada uradjeno:
-Maska bez znaka
-zatamnjena stakla 35%
-muzika sredjena(fabričko sve)
-mp3 Sony

Uradjeno danas na Astri:
-Sportske opruge SW sive 40/35mm
-Farovi obojeni u crno
-Ubaceni Angel Eyes prstenovi
-Night braker sijalice H7
-LED maglenke
-Felge sredjene i namontirane 16", gume 205/50 nazad, 205/45/16 naprijed

Ubrzo se još radi(do kraja mjeseca):
-Smoked stop svjetla
-alu-mrežice na mjestu org. maglenki
-filter gljiva sa širokim usisnicima
-izbacivanje znakova sa gepeka
-izbacivanje srednjeg lonca
-naravno remus, al to dok kupim naravno.

Slika nemam bog zna nekih, ubacit ću šta imam pa sutra ću onda da poslikam kako to izgleda u kompletu, pozz;)
[attachment=16734]
[attachment=16736][attachment=16738][attachment=16739][attachment=16740][attachment=16737]
 
Legend
RE: Opel Astra G, update

sve super, iako mi se ove led ne svidjaju (tj mjesto gdje si ih ubacio) ljepse bi puno bilo da si stavio fabricke maglenjake ;)
sretno u nastavku !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top