Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Astra G by ITALY, pocelo je pocelo, str 11. ;D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: PONOVIO SE

Woofer je napisao(la):
fin je autic, ali bez klime..... mjenjaces ga pocetkom ljeta, vidjeces

mijenjo bi on njeg sad da ima para,ne vjerujem da bi se dvoumio kad bi mu ko ponudio noviju astru recimo:lol:.I pusti to ba,znao je da nema klime kad je kupovo,nema ni u mene klima pa evo opet ziv i vozam to auto vec dva ljeta
 
Član
RE: PONOVIO SE

fidel je napisao(la):
Woofer je napisao(la):
fin je autic, ali bez klime..... mjenjaces ga pocetkom ljeta, vidjeces

mijenjo bi on njeg sad da ima para,ne vjerujem da bi se dvoumio kad bi mu ko ponudio noviju astru recimo:lol:.I pusti to ba,znao je da nema klime kad je kupovo,nema ni u mene klima pa evo opet ziv i vozam to auto vec dva ljeta

šta ste ba ljudi zapeli za klimu, pa ne živimo u Saudijskoj Arabiji:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Ewo od kada sam kupio auto nisam napravio niti jedan update:icon_eek: pa reko da malo uslikam auto i pokažem šta se uradilo u medjuvremenu:D.

Prvo sam uradio folije nazad, pa su mi bile malo ono ala seljačke samo nazad pa sam ih uradio i naprijed, uinat policiji:icon_twisted:
druga stvar, ona najvažnija su fele, radi se o 16" 205/45 a u dogovoru sa Ljubojem idu uskoro Aez 215/45/17:123:
[attachment=14705][attachment=14706]
treče su led diode ugradjene umjesto prednjih maglenki i ubačene crne mrežice u branik, što nažalost nisam uslikao:icon_sad:

sad imam još namjeru da ubacim angel eyes prstenove koje sam več kupio prije par dana(4 kom prečnika 88mm), pa ču to onda sve zajedno da poslikam kad bude gotovo.
 
Početnik
RE: Opel Astra G, update

fino, hajd slikaj te diode, bas me zanima sta ste ti i arman sklepali...
 
Član
RE: Opel Astra G, update

fina astra,vidjam je cesto,ma ko ce se policiji naplacat za prednje folije,samo kad se navale na nesto:icon_mad:
 
Član
RE: Opel Astra G, update

eee hvala svima na podršci;)
@oggy ima jedna se vidi na onoj desnoj slici, a ispalo pravo...

Ima li kakvih prijedloga?:icon_question:

goran je napisao(la):
fina astra,vidjam je cesto,ma ko ce se policiji naplacat za prednje folije,samo kad se navale na nesto:icon_mad:

ma oni kad se uzje.u onda seru za sve redom a ne samo za folije;)
 
Član
RE: Opel Astra G, update

Predobro izgleda astrica druze, samo da znas, te gume ce ti biti predebele, te 215/45....

to ti znaci povecanje promjera od 2.5 cm u odnosu na sadasnji tocak, odn. odizanje od zemlje dodatnih 1.25 cm, za auta te klase i dimenzije ide, kao i kod mene, nesto tipa 195/205/215 / 40, ovo 45 je podebelo i za veca auta, a kamoli za astru.....samo da znas sta te ceka.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top