Astra cabrio 2.0 16v

Astra cabrio 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
drug kao prvo drago mi je da ima fanova i ovog style osim mene;)

auto je super uradeno,truda je sigurno ulozeno,pohvale za auto.
imam par i primjedbi,sitnice,retrovizore bi stavio u boju auta il u crno,i tu bijelu traku bi zamjenio bijelim natpisom.i poravno bi zadnje krilo(spojler) da ide ravno a ne da je oboren,ako ima tu mogucnost.
ostalo nemam rjeci,pozz;)
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
drug kao prvo drago mi je da ima fanova i ovog style osim mene;)

auto je super uradeno,truda je sigurno ulozeno,pohvale za auto.
imam par i primjedbi,sitnice,retrovizore bi stavio u boju auta il u crno,i tu bijelu traku bi zamjenio bijelim natpisom.i poravno bi zadnje krilo(spojler) da ide ravno a ne da je oboren,ako ima tu mogucnost.
ostalo nemam rjeci,pozz;)

poOzzZZZ i meni je drago takodjer, da spojler ima razne mogucnosti pa je uvijek drugacije postavljen:cool: , hvala ti druze na komplimentima, sve najbolje...pozzzzzZZZZZ
 
Poz brate , autic je super sminka Opel je to naravno , i naravno i ja imam par primjedbi ali nista golemo i mislim da ces se sloziti samnom i to uvaziti , prvo ove mrezice bjele nije problem nek ostanu bjele al su mi nekako previse vani i previse guste , i tablicu skini bit ce puno bolje , kao sto si rekao retrovizore ces ofarbati al nemoj u boju auta nego u crno jer ti je do tog djela hajmo reci auto crno radi krova , bjelu traku vidim da si promjenio to je extra ova mu je puno bolja sa natpisom , i zadnje ono sto mi najvise smeta ovde su ove oznake OPC line , nabavi GSI ozanke ako vec ide XE u nju jer se tad nisu pravile OPC verzije takvih auta ili stavi bertone to OPC podhitno odstrani ne ide mu uz godiste heheheheh , et sve najbolje brudere :cool:
 
Član
I like your style ;););) brate auto ti je zvjer stvarno sve odlicno uradjeno ja bi samo te retrovizore u crno i to je to nemam rijeci :icon_eek:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Poz brate , autic je super sminka Opel je to naravno , i naravno i ja imam par primjedbi ali nista golemo i mislim da ces se sloziti samnom i to uvaziti , prvo ove mrezice bjele nije problem nek ostanu bjele al su mi nekako previse vani i previse guste , i tablicu skini bit ce puno bolje , kao sto si rekao retrovizore ces ofarbati al nemoj u boju auta nego u crno jer ti je do tog djela hajmo reci auto crno radi krova , bjelu traku vidim da si promjenio to je extra ova mu je puno bolja sa natpisom , i zadnje ono sto mi najvise smeta ovde su ove oznake OPC line , nabavi GSI ozanke ako vec ide XE u nju jer se tad nisu pravile OPC verzije takvih auta ili stavi bertone to OPC podhitno odstrani ne ide mu uz godiste heheheheh , et sve najbolje brudere :cool:

hvala druze...prvo odmah bi se slozio s tobom za tablice ali nema drugog rijesenja, kod nas ti je policija toliko osjetljiva zbog tih gluposti da bih se non stop morao svadjati...retrovizori su naruceni drugi i pogodi ,bas crni, hehhehe,mrezice su sive, cuvaj se drug i sve najbolje...pozzzZZZ

zile je napisao(la):
I like your style ;););) brate auto ti je zvjer stvarno sve odlicno uradjeno ja bi samo te retrovizore u crno i to je to nemam rijeci :icon_eek:

Hvala ti druze...pozzzZZZZ
 
Hehehehhe znam za policiju j* ga ni ja nemam tablice naprijed , redovno dobijam kazne , al ne bi je stavio vala nema sanse nek pisu sve se vraca sve se paca :cool: , odlicno znaci slozili smo se za sve , samo et nemoj da su mrezice toliko guste i promjeni oznake i od mene imas + :cool:
 
Član
Globalno naj veci je problem uprednjem braniku, meni ima i ljepsih, ostalo mi se svidja koliko vidim, mnogo dobra joj je boja, samo da si je ofarbao i spustio bila bi pet predobra.
Mogu ti preporuciti ove mrezice za prednji branik, Audi stil
http://www.fotorola.com/uploads/0298797ecd.jpg

Mada jesu i poskupe.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hehehehhe znam za policiju j* ga ni ja nemam tablice naprijed , redovno dobijam kazne , al ne bi je stavio vala nema sanse nek pisu sve se vraca sve se paca :cool: , odlicno znaci slozili smo se za sve , samo et nemoj da su mrezice toliko guste i promjeni oznake i od mene imas + :cool:

hehehe, ma ja sam u ratu s njima, ali cesto je bez table,heheheeee...trenutno mi je vozacka otisla na godisnji odmor pa ne smijem biti upadljiv ;) pozzzZZZ

djogi86 je napisao(la):
Globalno naj veci je problem uprednjem braniku, meni ima i ljepsih, ostalo mi se svidja koliko vidim, mnogo dobra joj je boja, samo da si je ofarbao i spustio bila bi pet predobra.
Mogu ti preporuciti ove mrezice za prednji branik, Audi stil
http://www.fotorola.com/uploads/0298797ecd.jpg

Mada jesu i poskupe.

Meni je branik dobar a imam i drugi spojler pa ih mjenjam...stavit cu fotke i od drugog branika...pozzZZZZZ

zlajaaa je napisao(la):
meni je dobro sve!:cool::icon_exclaim::icon_exclaim:

Ti si Zakon careeee, ovi sto im se ne svidja su hasumi :lol: ,, heheeee sala naravno...pozzzZZZZ I drago mi je da ti se svidja... cuvaj se!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top