Astra cabrio 2.0 16v

Astra cabrio 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lijepa astrica, mozda par sitnica bih "ja" izmijenio, al' naravno to je tvoje auto, i ti si ga radio po svome ukusu, ev' nadam se da ne zamjeras, 'nako bezze uradio u ps sta bih ja izmijenio! Malo cudno ispalo, ugl. felge i ove mrezice u crno, i traku ovu u crno na sajbi i malu tablicu napravit :D

[attachment=27052]
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sve mrezice naprijed,foliju na sjabi i retrovizore u crno,a spojler nazad skini...tako bi ja uradio...ovako mi je smijesan

edit...posto mislim da te rijeci ne mogu ubjedit...

astracabrio_f99c3.jpg


jos bi na ovo dodao,vece felge ;)

svako ima svoje ...meni je ovo sto si ti uradio smijesno, cirkus neki ili vec, ali nebitno je to, ja sam auto radio za sebe i po svom ukusu, a vidis da na astri furam Jap-style tako da sve to ima svoje...:smajli24:

sandy_mo je napisao(la):
Auto je full uradjeno koliko vidim, imas stila jedino kad bi neke pijacarske dijelove(npr. retrovizori mi tako djeluju) zamijenio kvalitetnim tuning dijelovima mislim da bi bilo drama auto, jel jos sta u planu?

hvala...retrovizori nisu s pijace :lol: da ima jos puno toga u planu , prvo motor pa onda ostalo...pozzZZZZ
 
Član
iskreno meni se ovo nimalo ne svidja,prvo ne volim kabriolete sa ovim krovom,samo metalni,ljepse je puno,drugo ovi ti retrovizori odudaraju samo tako,nekako sve ide na nesto extremno,a nije tako,al et,bitno je da se tebi svidja,vjerovatno ima jos ljudi kojima se svidja,meni je bezveze;););)
 
Član
ArminM je napisao(la):
iskreno meni se ovo nimalo ne svidja,prvo ne volim kabriolete sa ovim krovom,samo metalni,ljepse je puno,drugo ovi ti retrovizori odudaraju samo tako,nekako sve ide na nesto extremno,a nije tako,al et,bitno je da se tebi svidja,vjerovatno ima jos ljudi kojima se svidja,meni je bezveze;););)
:lol:
 
Član
Svako ima svoje misljenje, meni se svidja, mozda samo druga boja felgi i trake na šajbi.
sve u svemu lijepa astra ;);)
 
Član
e astra je extra,,,,iako nije se rodio ko je ljudima ugodio,,,posebno zenama:lol:....pa neki uvek imaju neki komentar 'viska'.....od toliko dobrog na autu oni istaknu ono sto im se kao nesvida......samo pici....ti imas svoju viziju i to je ok.....bitno je da se tebi svida
 
Druze,druze...Prvo da te pozdravim, i dobro nam dosao;)
Znas da sam za VW :) i da to nemoze skupa opel i VW :D heheh... salim see...

Auto je oki doki..Neznam sta da komentarisem,jbg svako ima svoj ukus,i nebi da ti sad nesto pametujem..Kad nemam to pravo,tvoje auto tvoj stil...Uglavnom samo naprijed,nadam se da ce iduce ljeto biti u puno boljem izdanju,i da ce nas u gradu biti vise i vise..Da na proljece se klub otvori..Sto ce biti 99%....A na ljeto jedan veliki tuning show...

Pozdravvv, i cuvaj se;)
 
Član
Pozdrav i za tebe...hvala, da upravu si da nikako ne idu zajedno, ali cini mi se da je ta razlika kod nas nekako naaajveca, nikako se VW i OPEL ne podnose :smajli21: :icon_question: ipak OPEL je....naaaaajbolji auto ;) neeee pa ja se necu uclanit ako bude i jedan vw ,sala :lol: , do proljeca ima jos mnogo pa ako bogda mozda se jos kakav auto uzme, pa ne bude bolje nego ,neko skroz noooovo izdanje...mozda neki Bmw... pozzzZZZZZZZZ I Cuvaj se i poooolakoooooo:123:
 

LSD

Član
volim ovakva auta.....gdje je odradjeno mnogo posla i gdje se ima sta komentarisati ;)
e sad molba ili ti ga prijedlog....skini ovu bijelu traku s shajbe;skini Opel znak...ostvi samo OPC....
i mislim da bi to bilo to!:icon_smile:
 
Član
LSD je napisao(la):
volim ovakva auta.....gdje je odradjeno mnogo posla i gdje se ima sta komentarisati ;)
e sad molba ili ti ga prijedlog....skini ovu bijelu traku s shajbe;skini Opel znak...ostvi samo OPC....
i mislim da bi to bilo to!:icon_smile:

ja ovo potpisujem..nije brate ona naljepnica lijepa onako ;)
ostalo...radis po svome,i tako i treba....meni nije lose :cool:
 
Član
kad svakodnevno gledamo sta se sve stavlja na golfa 2...ovo na astri izgleda sasvim pristojno :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top