ASTRA 2.0_16v SPORT

ASTRA 2.0_16v SPORT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3-99 je napisao(la):
pravo je perverzna,auto bi ti se promjenilo drastično,sve ima svoju cijenu,al cim mognes priatelju mjenjas stope zadnje,uzmi on crveno bijele kao sto su ti pokazivali i biti ce znatno ljepsi,a davno sam rekao za ono na šajbi:cool:

sve znam druze ali ako se bude sve to moglo stic gledo sam ovo stope nisi bas jevtine neznam dal cu mozi sve to bas odmah odraditi za sad je u planu zatvaranje gepeka farbanje lajsni steka i pragova e sad pokusacu da stignem i stope a felge bas te mi je rodjak gledao u swici i kaze da je komad te work 17 oko 2000franaka e sad dal je to tacno neznam ali to je bas puno za moj dzep jedino ako se nadje neka imitacija toga al otom potom dobre su mi i ove 16 sam ih ofarbam u crno pa za druge ako se mogne vremenom
 
Član
Ka odradi prvo ovo ostalo pa onda feluge,a ove tvoje u opste nisu lose samo ofarbaj krakove u crno;)
jel astra spustena ili je fabrika...
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ka odradi prvo ovo ostalo pa onda feluge,a ove tvoje u opste nisu lose samo ofarbaj krakove u crno;)
jel astra spustena ili je fabrika...

ma narano tak ce izgleda i biti fabricka je u potrazi sam za nekim oprugama a mozda sam ih i nasao al vidjecu jesil uraduo tuning:lol::lol:
 
Član
Astra_zlo je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
dobra su sva 3 modela felgi,tako da koje god uzmes bice extra:cool:

jesu druze ali one prve bodu oci a kao sto vec rekoh nema se vremena za njih mozda u buduce

Felge na prvoj slici ti nisu Work, nego Barracuda Tzunamee.
Ja imam taj model na svojoj Astri i extra je felga. Mene su kostale 1200 eur sve cetiri i to dvije 8Jx18 i dvije 9Jx18, znaci 17-ke su jos jeftinije

A Work su pravo skupe. Ja sam sebi gledao model Work VS KF i bile su mi preskupe. 8Jx18 je kostala oko 900 eur komad!!!
 
Član
mtopic je napisao(la):
Astra_zlo je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
dobra su sva 3 modela felgi,tako da koje god uzmes bice extra:cool:

jesu druze ali one prve bodu oci a kao sto vec rekoh nema se vremena za njih mozda u buduce

Felge na prvoj slici ti nisu Work, nego Barracuda Tzunamee.
Ja imam taj model na svojoj Astri i extra je felga. Mene su kostale 1200 eur sve cetiri i to dvije 8Jx18 i dvije 9Jx18, znaci 17-ke su jos jeftinije

A Work su pravo skupe. Ja sam sebi gledao model Work VS KF i bile su mi preskupe. 8Jx18 je kostala oko 900 eur komad!!!

jbg druze nisam siguran koje su meni su samo tako rekli ali eto ti znas bolje od mene i hvala na pomoci a da Work je bas pravo skupai kvalitetna felga ma bice nesta sam da se stigne vremenom ovaj kesom
 
Član
Druze super astrica a posebno mi se svidja zadnji branik!
dali je samo produzetak/doljni dio stavljen ili je citava karambolka???
A sto se tice stopa ja sam sebi ove narucio a mislim da bi i tebi dobro sjele?!

http://ebay.intercare-trading.com/A_NEWSTART/OPEL_ASTRA_G_LED_RL_LH/BLACK/1.jpg
 
Član
dobra astra,malo po malo nagurat ces ti nju dobro,jbg meni je logicno sto se svima ne svidja,bilo bi cudno da se svidja,skupljaj para pa mijenjaj ovo sto ti je raja rekla,stvarno su svi upravu,al samo pomalo,bit ce astra vrh,sretno ubuduce,,puno prredjenih kilometara;);););)
 
drug astra ti gori,ali je tvoj problem u slikama...uzmi od nekog digitalac i opali nekoliko dobrih slika ili jos bolje nek ti neki profic uslika auto :cool:
vjerujem da je uzivo jedno 5 puta bolja neg na slikama...
 
Član
attila je napisao(la):
Druze super astrica a posebno mi se svidja zadnji branik!
dali je samo produzetak/doljni dio stavljen ili je citava karambolka???
A sto se tice stopa ja sam sebi ove narucio a mislim da bi i tebi dobro sjele?!

http://ebay.intercare-trading.com/A_NEWSTART/OPEL_ASTRA_G_LED_RL_LH/BLACK/1.jpg

hvala druze a nazad je samo nastavak a branik je njen orginalni

M A R E X je napisao(la):
Imali tih slika novih igdje???

joj druze nikako da stignem da slikam a bilo je dosta novih radova a naravno i zimske cizme su stavljene bice uskoro obecavam

elzinho je napisao(la):
al je podize kranom iz mrtvih :icon_rolleyes:

meni se cini lave da si ti promasio malo temu al oce se to kad si pocetnik jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top