ASTRA 2.0_16v SPORT

ASTRA 2.0_16v SPORT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
M A R E X je napisao(la):
Hvala druze;),namjerno sam stavio sa spustenom tablicom i ovako normalno da vidis sta je ljepse,ali posto furas na clan onda je stavljaj na branik;),i stavi sledeci put gusce mrezice u otvore a naprijed tablicu zavrni sa unutrasnje strane mrezica;)

aha ok bice tako zavrnuta bas je mocno valjda me panduri nece zezat zbog toga
ma lepse je sa spustanom tablicom definitivno
 
Član
samo polako

ja bih ostavio prednji branik ... a tablicu bih ostavio na gepeku ... samo stope bih stavio led ...
 
Član
badboy je napisao(la):
samo polako

ja bih ostavio prednji branik ... a tablicu bih ostavio na gepeku ... samo stope bih stavio led ...

pa prednji i ostaje a tablica se spusta nestoji bas na zatvorenom gepeku a i ove stobe imaju led ali nije sve bas led
u svakom slucaju hvala za sve
 
Član
sve je vecina rekla i ja sam istog misljenja nije moj stil. Po meni astra ima najljepse stock stope ove mi se nikako ne uklapaju
 
Član
arminnn je napisao(la):
sve je vecina rekla i ja sam istog misljenja nije moj stil. Po meni astra ima najljepse stock stope ove mi se nikako ne uklapaju

kako mislis po tebi astra ima najbolje stope na koje si mislijo orginalne ili
 
Član
Ako budes spustao tablicu na zadnju branik obavezno otidji kod nekoga da ti napravi pravo leziste za tablicu(neki p[lasticar ili neko ko radi te branike;))
Sretno:icon_smile:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ako budes spustao tablicu na zadnju branik obavezno otidji kod nekoga da ti napravi pravo leziste za tablicu(neki p[lasticar ili neko ko radi te branike;))
Sretno:icon_smile:

da tako ce i biti kako si rekao imam dobrog plasticara i lakira covjek radi sve sam reci kako hoces e sinoc nisam mogao da spavam a kad ce nova da se krene sa projektom ima da povilenim hehe a ovo sa krovom je ispalo extra
 
Član
Ma niakav problem:icon_smile:,vidim vec si postavio sliku vamo za profil:cool:
no,da se vratimo temi:D

:icon_exclaim:
 
Član
evo malo novih slikica auta i muzike koja je u njemu ali nije bas najbolje poslagano jbg zurilo se bice bolje drugi put a umal da zaboravi i nove table su legle slike nisu bas najbolje jer su slikane mobitelom
 
Član
Dino to tuce,samo treba to malo posloziti;)
ajd ako mi se dadne odradim ti opet,malo tuninga na ovu zadnju sliku;)
 
Član
ma druze samo polako , i pogledaj par njih na netu i uradi da valja .

evo moj prijedlog
[attachment=23215]
[attachment=23214]
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Dino to tuce,samo treba to malo posloziti;)
ajd ako mi se dadne odradim ti opet,malo tuninga na ovu zadnju sliku;)

ma druze nije da tuce vec kamen u bubregu se pretvara u pijesak ma bice poslagano sam da ja dodjem kuci e to mogo si malo bacit tuninga bas sam hteo da te priupitam

quattro je napisao(la):
ma druze samo polako , i pogledaj par njih na netu i uradi da valja .

evo moj prijedlog

vjeru mi druze da ce to biti odradjeno na nivou sam sto se sad nema vremena mislim ja nisam tu a i treba se malo kesa zaraditi hvala na predlogu a felge mi se pravo svidjaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top