ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mtopic je napisao(la):
Evo jos novina na Asteroidu ...

Sinoc su stigla i nova sjedistsa, thx. to Taxi-bar Gradiska ;)



Ovo je stavljeno samo da vidite kako izgleda, a moracu malo prilagoditi nosace da se lijepo i sigurno upasu na fabricka mjesta pricvrscivanja
Uuuuuuu za kadice poseban respekt vec sam ti rekao da nesumljam u tebe al ovo je vrh vrhova stvarno ne stedis kada je u pitanju ASTEROID ;) ovo treba da bude uzor svim buducim generacijama tjunera u BIH samo napred :cool: :cool: :cool:
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Evo jos novina na Asteroidu ...

Sinoc su stigla i nova sjedistsa, thx. to Taxi-bar Gradiska ;)



Ovo je stavljeno samo da vidite kako izgleda, a moracu malo prilagoditi nosace da se lijepo i sigurno upasu na fabricka mjesta pricvrscivanja
Uuuuuuu za kadice poseban respekt vec sam ti rekao da nesumljam u tebe al ovo je vrh vrhova stvarno ne stedis kada je u pitanju ASTEROID ;) ovo treba da bude uzor svim buducim generacijama tjunera u BIH samo napred :cool: :cool: :cool:

Osobno, topa meni i jest uzor ( posto sam ja balavac novi potpuno u tuning svijetu sa skodilakom ), radi dobro, sa ukusom, najbitnije KVALITETNO i u mjeri ;)
 
Član
stara sjedista mi izgledaju "bogatije" u odnosu na ova ..Moguce je zbog narandzastih stranica na starim .Al ko ce mu ga znati...

Auto je perverzija u svakom slucaju :)
 
Član
Prije svega hvala svima na komentarima...

A danas su napravljeni i nosaci i sjedista su sjela u Asteroida.
Evo malo slika radova...



A evo i kako to na kraju izgleda ...




Sto se tice ovog FK, i meni smeta i remeti ukupan dojam (bar da je narandzasto, pa i nekako), ali je izvezeno, pa ne znam kako da ga se rijesim. Ako samo isporim, ostace rupice, pa ce biti jos gore.
Ali smislicu vec nekako kako da ga se rijesim
Uglavnom, prezadovoljan sam sjedistima, extra drze tijelo, ali uopste nisu neudobna, s obzirom da su to polu-skoljke
 
Član
Extra druze...pokusaj slova prefarbat bojom za tkaninu...pitaj bilo koju curu kako se zove to cudo, inace zenske stalno farbaju majice time...nije extra skupo, a ne gubi boju na suncu niti upotrebom ( citaj trljanjem ledjima/vratom, tj. ne skida se ) ;)
 
Član
drug za astru dosada nisam imo rijeci sa dosadasnjim stanjem a tek sada sa promjenama,nema sta kvalitetan ulog u sve astra je 10
 
Početnik
auuu vidim niko nije ocjenio ovaj thread, pa hajde da budem prvi, evo od mene prvih 5 zvjezdica :( )da moze vise bilo bi, ali ovako samo 5) svaka cast jos jednom, ovo je bas legendarno ,)
 
Član
Hvala svima na komentarima i podrsci ... puno to znaci

tibor987 je napisao(la):
Extra druze...pokusaj slova prefarbat bojom za tkaninu...pitaj bilo koju curu kako se zove to cudo, inace zenske stalno farbaju majice time...nije extra skupo, a ne gubi boju na suncu niti upotrebom ( citaj trljanjem ledjima/vratom, tj. ne skida se ) ;)

Pokusacu ovo ... ne kosta nista
 
Član
Extra izgleda.... Mislim da je ovo najbolji omjer sportskog i udobnog, i za moj ukus je za 5...;)
 
Član
mtopic je napisao(la):
Hvala svima na komentarima i podrsci ... puno to znaci

tibor987 je napisao(la):
Extra druze...pokusaj slova prefarbat bojom za tkaninu...pitaj bilo koju curu kako se zove to cudo, inace zenske stalno farbaju majice time...nije extra skupo, a ne gubi boju na suncu niti upotrebom ( citaj trljanjem ledjima/vratom, tj. ne skida se ) ;)

Pokusacu ovo ... ne kosta nista

Oke drug....trebalo bi uspijeti jer je boja namjenski za vlakna i tkaninu...osim ako niej izvezeno od nekog najlonskog konca, pofarbat ce se fino i kvalitetno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top