Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
RE: Ascona C__str. 9--neke nove sitnice

Eeee nakon duzeg vremena da se i ja posvetim ovoj svojoj garazi
Hmmmm.....gdje da pocnem....eh, kao prvo polagao sam krajem aprila, za rodjendan i polozio od prvi put :D Nekoliko sedmica kasnije dobio sam vozacku. Kupljene su krajem maja 4 nove gume jer su stare skoro pa maximalno istrosene, znaci drugom po gasu, auto proklizuje, zakoci, auto proklizuje (note da je 1.6), pa sam rekao ne ne neces vise, guma glavu cuva:123: Onda sam cini mi se nekad polovinom juna ispunio sebi zelju i kupio japanca da mi malo bruji (thnx to nenad).
Prvo smo se nekoliko dana ja i japanac druzili, ispijali cajeve i tak to i jedva sam mu stavio do znanja da je vrijeme da ide pod auto i radi svoj posao. Ja sa zvukom i izgledom prezadovoljan, uzivo jos bolje izgleda na autu (hajmo hateri, krenite sa "gdje ces japanca pod svabu" :D)
Oooonda sam se slucajno sjetio da imam negdje na tavanu Raid sportski volan koji je amidza donio bratu jos prije nekoliko godina ali brat nije imao odgovarajucu glavu za svoje auto. Eeeee lucky me, komsija od kojeg sam kupio Asconu prije nekoliko godina je imao glavu koja je meni trebala i tako je dosao i drugi volan na svoje mjesto. A u proslu subotu sam ispolirao felge opet i et to je to.
Spustanje ce jos morati da saceka i toliko od mene za sad. Mozda se jos sta odradi do kraja godine ali nije nista sigurno.
I ev nakon volikackog izvjestaja konacno i slika....
 

Prilozi

  • 18082010(002).jpg
    18082010(002).jpg
    83,1 KB · Pregleda: 44
  • 18082010(004).jpg
    18082010(004).jpg
    99,9 KB · Pregleda: 49
  • 30052010(004).jpg
    30052010(004).jpg
    95,8 KB · Pregleda: 14
  • 18082010(009).jpg
    18082010(009).jpg
    63,1 KB · Pregleda: 47
RE: Ascona C--neke nove sitnice

Ma samo lagano abd , ide sad zima taman skupi para na lijeto opet da ide u pod i to je to
 
Član
RE: Ascona C--neke nove sitnice

sto kaze litle dragon spusti i zatamni i to bi bilo to ev preslusaj ovo: http://www.youtube.com/watch?v=qNzzv_BulVU&feature=related
 
Legend
RE: Ascona C--neke nove sitnice

fino bogam,samo nek se radi
a polako , sve ce se uraditi sta si planirao ;)
 
Član
RE: Ascona C--neke nove sitnice

daj reša spusti je ko boga te molim,,,,346846749+984 puta bi ljepse izgledala,,,,vlado to preko puta,otjeraj mu nek ti opruge skrati i gotova stvar ;)
 
Član
RE: Ascona C--neke nove sitnice

Da je tako jednostavno mislis da to ne bih vec davno uradio? Pozadi nisu one standardne opruge, ne mogu se skratit.
Ali imam vec rjesenje i za to.
 
Član
RE: Ascona C--neke nove sitnice

Reša je napisao(la):
Da je tako jednostavno mislis da to ne bih vec davno uradio? Pozadi nisu one standardne opruge, ne mogu se skratit.
Ali imam vec rjesenje i za to.

znam kako je pozadi,,opruga se sužava na jednom kraju:icon_smile:
 
Top