Ascona C--ubaceni sub i amp

Ascona C--ubaceni sub i amp

Član
Pozdrav, evo da se i ja uparkiram
Ascona C 1.6 55 KW/74 KS i skuter Keeway F-Act 50
Na motoru Ascone nije nista mijenjano, sto se tice zvuka tu je remus, muziku sam ubacio pocetkom juna i to cd-player Sony Xplod gt410u 50W x 4 i zvucnici Sony Xplod 300W koji su ugradeni na novu plocu jer pozadi nisu bili ni predvideni zvucnici tako da se morao i lim ispod rezati,a u gepeku ceka da se spoji poklon od brata iz njegovog Golfa 3 16v - subwoofer Pioneer IMPP i pojacalo Kenwood, a u planu je farbanje auta u crnu perlu, bad look hauba i druge felge, toliko o autu.
Na skuteru je nesto malo promijenjeno da se razlikuje od onih serijskih, postavljen je novi prigusivac i mrezice u prednju masku, ispod je zelena neonka, zmigavci i stop su ofarbani u crno i trebaju mi uskoro stici i zelene pozicije i zelena svijetla za digitalu. Konacno nakon ovog malo veceg teksta evo i slika vozilica
 
Član
RE: Ascona C i mali kinez

eee dobra dobra.... ascona pravo i ja sam prije imao asconu samo onu 2.0i 85Kw... stroj pravi... dd i poz
 
RE: Ascona C i mali kinez

super,sup'er samo nastavi,vozao sam dosta vremena asconu kupe 1.6 B al je isla,poklon od tate pri polozenom vozackom.e jos nesto vidim da bi sta radio na njoj,pa nije ti lose pogledat video na youtube "ascona projektas" meni se svidjela
 
Član
RE: Ascona C i mali kinez

a nije lose , samo sam imao lose iskustvo sa keeway - tacnije matrix 150cc
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Evo konacno se malo radilo na Asconi:icon_smile:
Da krenem redom, prvo sto sam joj morao zamjeniti je bio lonac, koji smo odmah chop chop da bi stavili ovaj remus nastavak:icon_smile:
Posljednih nekoliko dana se radilo malo na vanjskom izgledu, karambolke i lajsne sa strane ponovo matirane, retrovizori ofarbani pola crno, pola boja auta, napravljena maska bez znaka i stopovi matirani. u meduvremenu su i svjecice crkle pa sam i njih morao uzeti.
Danas sam htio uzeti lajsne za karambolke, nove okvire za tablice i komad eko-koze da presvucem zadnju plocu, ali me zafrkao ovaj snijeg, pa ce se to uzeti dok ovo malo otopi:icon_sad:
U planu imam jos da zamjenim zadnje rubove, da se malo prepravi hauba, mozda i bad look:icon_smile: da skinem spojler sa gepeka i da se malo nesto uradi na unutrasnjosti, ali to ce se raditi za ljetni raspust.
Evo i koja slika ovog sto se radilo ali zafrkao me ovaj snijeg:icon_cry:
Bice i boljih slika ali dok malo otopli i dok operem auto:cool:

...
 
Član
RE: Ascona C i F-act (update)

Dobra maska,stopke isto dobro izgledaju,koliko su izgubile na funkcionalnosti ?
 
Top