anti-tuning

anti-tuning

Član
emirEX_sa je napisao(la):
evo konacno i slike tog strasnog kadeta o kojem se toliko prica

2001550314582262414_rs.jpg
tog kadeta vidam u maglaju kad prolazim kraj onog primusa odma iza tunela,dole bude cesto parkiran.a primus se ja mislim bavi metalnim konstrukcijama.a taj garant radi tu pa sebi od reslova spojler napravio
 
Član
da nije ovog sanka od spojlera jso bi i pristojan kadjo bio....presrao ga je sad pravo musko-seljacki heh....
 
Član
ovaj sa zutim kadettom da zna kako mu auto s spojlerom trosi i do litar vise odmah bi ga skinuo ... ovako vozi i bude vidjen sigurno.
ovo ne lici ni na sta na svijetu i u prirodi...
 
Član
Hauba svakog wannabe racera hehe :lol:



Nova QuikSilveR-ova Fabia...Skoda Fabia Pederko :lol:



Komitet za Ljudska prava srala su Skodi, kako zbog rasizma i ostalog sranja, Skoda mora zastupiti sve boje...izdali su Skodu Feliciu Global...



U sklopu novog Skodinog Tvrtkinog dizajna, u smjeru nove Fabie te " Imamo chune, ali smo pi.ke", izdali su novu Octaviu, sa dodatcima blizim zenskom rodu... :lol:



Kako Skoda prelazi na hibride, odlucili su nove aute opremiti i sa kotlom za ugljen...no kako su se vlasnici bunili za tesku dobavljivost tog goriva, Skoda pocela isporucivati i Sumarske dodatke za laksi transport pri kupovini svih novih Fabia i Octavia 2 :twisted:





Hehe, jesam pogan, pravo sam govnance ! :evil:

-QSR- :roll:
 
Top