anti-tuning

anti-tuning

Član
emirEX_sa je napisao(la):
jel ko vidio onog kadeta zutog u sarajevu sa sankom umjesto zadnjeg spojlera. stvarno smijesno nikako da ga ugledam kad je fotoaparat kod mene, a inace ga svaki dan vidim

Vidio sam ga neki dan u Ilijasu, a tamo mozes svasta vidjeti! Stvarno je smjesan, isto da je uzeo neku dasku-fosnu i samo je prikovao nazad! Samo se pitam koji je efekat u voznji!
 
Član
addo je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
jel ko vidio onog kadeta zutog u sarajevu sa sankom umjesto zadnjeg spojlera. stvarno smijesno nikako da ga ugledam kad je fotoaparat kod mene, a inace ga svaki dan vidim

Vidio sam ga neki dan u Ilijasu, a tamo mozes svasta vidjeti! Stvarno je smjesan, isto da je uzeo neku dasku-fosnu i samo je prikovao nazad! Samo se pitam koji je efekat u voznji!

mozes peglat ves i vozit u isto vrijeme tako da mozes uvijek sve stic na vrijeme :lol::lol::lol:
 
Član
Jucer sam u Vogosci vidio i Golf I sa istim spojlerom kao i na onom zutom kadetu! Mene samo interesuje gdje ih rade!?:)
 
Član
evo konacno i slike tog strasnog kadeta o kojem se toliko prica

2001550314582262414_rs.jpg
 
Član
Eh taj sam i ja vidio! Stvarno je smijesan! A garan ga koristi za koride! Ima bolji pogled!:)
 
Član
Ma joj cega se ja sve nisam nagledo , ( na kadetima ) obrve od lakog materijala ( izolir traka ). hahahaha hahahaha . Umal sudar ne napravi od smijeha , kad jos ugleda drveni spoiler na gepeku , naglo mi se promjeni raspolozenje ( neznan il bi plako il se smijo): boze sacuvaj...
 
Top