anti-tuning

anti-tuning

Član
_JokeR_ je napisao(la):
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah BOŠNJO hhahahahahahahahahahahahaha

Isto se ovako i ja smejem :lol::lol::lol::lol: BOSNJO :lol::lol::lol::lol: Jao vidi ima hromiranu kuku :lol:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah BOŠNJO hhahahahahahahahahahahahaha

Isto se ovako i ja smejem :lol::lol::lol::lol: BOSNJO :lol::lol::lol::lol: Jao vidi ima hromiranu kuku :lol:

dasak luksuza, da je GeTeJi imao bi tenisku lopticu, oznaku za sport inacicu :lol:
 
ima i u sanskom mostu ćunera Icon_cool
za početak jedna mećka,oprema:go ko pištolj ,dodatna oprema: kaseta od Kemala Malvočića :lol: :lol:"koja ja u njemu od kako ga je kupio,nemoze se izvaditi tako da samo njega slusam" tako sam negdje davno procitao u onim smjesnim oglasima
 
Član
Trozicu sto nisi uslikao i drugu stranu ...

barem je pisalo ako nije skinuo yugo 4sex :lol::lol::lol:


nevidim ga odavno
 
Član
tibor987 je napisao(la):
BMW-GTI je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah BOŠNJO hhahahahahahahahahahahahaha

Isto se ovako i ja smejem :lol::lol::lol::lol: BOSNJO :lol::lol::lol::lol: Jao vidi ima hromiranu kuku :lol:

dasak luksuza, da je GeTeJi imao bi tenisku lopticu, oznaku za sport inacicu :lol:

jarane ja sam sebi ovu sliku stavio na desktop i vristim od smijeha malo malo, a tibore to je ziva istina ona teniska malo malo na GeTEIJu hahahahah
 
Član
joj neki dan ja s vode kad prolazi kec: spusten,karambolke mu kao neka kutija od nekog drveta,a unutra tubo folk razvaljuje.da mi je bilo stogod da uslikam,konj:lol:
 
Član
nisu ni njima sve na broju...sinoc vozam se ja po gradu..kad iza dvice..bezveze nesto..kako god pogledam dole nesto svijetli...ja pogleda u auspuh kad tamo u rori ..plava dioda ..svijetlil ga svijetli ... :lol::lol::lol: ..ovom cunerluku nikad kraja ..
 
Član
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]

evo jedna i od mene, Ascona TDI, crveno T!:lol:
 
Top