anti-tuning

anti-tuning

GTI 16V je napisao(la):
fu1cw4.jpg

vidjela zaba da se konji kuju pa i ona digla nogu :lol: :lol:
ove je zadnje sto se radi na autu,a on ni felge nije stavio vec neonke :icon_mad:
 
Član
eee romaleeee... ovo je Kobra, brat od Branka i Elvista...
da vidis sto njegov rodjak vozi Vito, Lorinser optika.
Ma imaju neogranicen budzet, zato je ovaj Transit ovako ekstremno midifikovan :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):

ma to kad navece otkljucava auto i ispadnu mu kljucevi, on upali i lahko ih nadje. ne mora mobitelom svijetliti :lol:


:lol::lol::lol:
Inace ova Vectra je iz Sarajeva,cesto je mozete vidjeti u Hrasnom. Momak moje drugarice vozi ovu Vectru,za njih su ponos ove neonke :lol::lol:. Kao da Skyline-a vozi pa mu stavili neonke
 
jesu li ovo one bijele neonke sto se postavljaju u prostorije i garazu?? :D ma to je on stavio da kad ga natjera na kanal da tunira da mu osvjetljava, vjerovatno lik cesto navecer pod autom pa nek se vidi... :D pametan.. ;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jesu li ovo one bijele neonke sto se postavljaju u prostorije i garazu?? :D ma to je on stavio da kad ga natjera na kanal da tunira da mu osvjetljava, vjerovatno lik cesto navecer pod autom pa nek se vidi... :D pametan.. ;)



:lol::lol::lol::lol:;)
 
Legend
GTI 16V je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):

ma to kad navece otkljucava auto i ispadnu mu kljucevi, on upali i lahko ih nadje. ne mora mobitelom svijetliti :lol:


:lol::lol::lol:
Inace ova Vectra je iz Sarajeva,cesto je mozete vidjeti u Hrasnom. Momak moje drugarice vozi ovu Vectru,za njih su ponos ove neonke :lol::lol:. Kao da Skyline-a vozi pa mu stavili neonke

vozio
opalio je neku noc kod masinske
 
Član
.nOKe je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):

ma to kad navece otkljucava auto i ispadnu mu kljucevi, on upali i lahko ih nadje. ne mora mobitelom svijetliti :lol:


:lol::lol::lol:
Inace ova Vectra je iz Sarajeva,cesto je mozete vidjeti u Hrasnom. Momak moje drugarice vozi ovu Vectru,za njih su ponos ove neonke :lol::lol:. Kao da Skyline-a vozi pa mu stavili neonke

vozio
opalio je neku noc kod masinske

Napravio je jucer...
 
Član
Znac i razbijena vektra i vec popravljena? Jesu neonke prezivjele? Jebes auto nemoj da neonke stradaju... :icon_confused:
 
Legend
prezivile su
nije bio jak udar.. doduse naprijed je bilo dosta toga slupano, al se nije prevrtao (na srecu)

aj nek sad pazi malo vise.. zabio se bio u nekog dzipa nazad..
 
Član
RCat je napisao(la):

meni je vala ovo sminka mrtva ... aaaajjjj jest mi auto simpa al skroz ... :lol::lol::lol:

Zerr je napisao(la):
evo ja sliko neki dan pa morel mi iko objasnit sto je ovaj retrovizor vako postavljen nije valjda radi zmigavca

nije zbog zmigavca, bilo bi to dobro postavljeno da nije momak obrno strane retrovizorima ... ili ti ga taj retrovizor je trebo na drugu stranu auta, a onaj sa druge strane je trebao tu stavit ... e sad sto je on to obrno to vec nije antituning vec je debilizam il nes slicno :lol: ...
 
Top