anti-tuning

anti-tuning

Član
Ja ne znam ko bi uzeo nesto ovako,pa ovaj bmw nije vise anti tuning,nego ruglo na cesti. Bas ono covjeka stid da bude provozat ga kroz grad.
 
Član
Sto ne uzet, ako je mehanika udure, ima pajser pa lijepo jedno popodne sa ekipom i gajbom pive krenes odvaljivat plasticariju i grcariju hehehe...
 
Član
MA trebalo bi ovdje jedno ljeto,da se on dovede u normalu,znam ja drug,vjeruj mi.
Kontas jeftino prosao,a kad se uvalis u posao,ne iscupa te ni bager iz njega. A ovaj BMW je bas anti anti tuning,imalo bi se radit na njemu :) ;)
 
:lol::lol::lol::lol: dragi boze razumijem da neko pati za tim lasnama ako ima pasata 3b ili 3bg pa stavi neke od 4mm a znao sam vidjeti one od 10mm povis pravih lajsni :lol::lol::lol::lol: a ovaj sa mercom me duboko razocarao :D:lol::lol::lol::lol::lol: kako ih je samo od oka odmjerio i gadno postavio ko da je penzioner u godinama a po mozgu dijete ono daj da stavim radoznao sam :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ma da je ovakva Mecka,lajsnu je lako skinuti :icon_smile:
Cuning na nivou,ali onaj prikriveni,profinjeni :icon_smile:
 
Član
nedzadr je napisao(la):
Ja ne znam ko bi uzeo nesto ovako,pa ovaj bmw nije vise anti tuning,nego ruglo na cesti. Bas ono covjeka stid da bude provozat ga kroz grad.
:lol: Nedzade za koliko bi love izasao iz njega negdje pred prepunim kaficima u lijep proljetni dan tijekom kafendisanja u spici ono da te svi vide,bas iz ovoga ovakvog.
 
Član
Ja bi izasao djabe samo iz ciganluka... :lol::lol::lol: Izlazim iz cunerkse Skdoe svaki dan, ovako bi barem iz BMW-a ko gospodin covjek :lol::lol::lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Sta mislis ovako smijes se naljepnicama i kanti, i onda cujes wastegate i frrrrr..pfffff na semaforu :lol:
:lol: To mi je najmocnije,volio bi imat duju istu ovakvu ali bez ovih naljepnica turbo i to cak i bez gti npr cl da pise a pod haubom 16v turbo da malo sjebavam ljude na cesti.
 
Top