anti-tuning

anti-tuning

Član
trizex je napisao(la):
Kako moze biti calibra antituning kad je cjelina ovako dobro uklopljena, pa nije poenta da auto bude samo OEM majka mu stara, sta se koji djavo prave onda silni rieger bodykitevi i sl......auto je odradjeno do jaja, kao cjelina super izgleda....
jest uklopljena ali fakat i sve je u mm ali mi nije skladno nikako
ali opet hiljadu ljudi hiljadu cudi...
 
Član
ma znam, ali nije antituning nikako ba, suvise KVALITETNOG truda je ocito ulozeno u auto, antituning je valjda nakaradno izveden posao, a ne nesto sto se ne svidja individuama, pa boze moj da se svima svidja sve isto ne bi bilo 50 proizvodjaca auto i svaki od njih sa 10 modela, razlicitih boja branika pizdarija, svi bismo vozili isto ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
ma znam, ali nije antituning nikako ba, suvise KVALITETNOG truda je ocito ulozeno u auto, antituning je valjda nakaradno izveden posao, a ne nesto sto se ne svidja individuama, pa boze moj da se svima svidja sve isto ne bi bilo 50 proizvodjaca auto i svaki od njih sa 10 modela, razlicitih boja branika pizdarija, svi bismo vozili isto ;)

;););)
 
Član
dobro onda se treba razgraniciti, sta se postavlja u temu jer iako se meni ne svidja ovo, onda nije za ovu temu jer ne moze se porediti sa ovim "nabudzenim" autima u temi ;)
 
Član
s1ck je napisao(la):
dobro onda se treba razgraniciti, sta se postavlja u temu jer iako se meni ne svidja ovo, onda nije za ovu temu jer ne moze se porediti sa ovim "nabudzenim" autima u temi ;)

Sve si rekao ovim postom ;)
 
Član
tigar3110 je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Šta god da je, meni ovo nije za anti tuninga.
Uložena bruka para, a pravo dobro izgleda

slazem se u potpunosti.........:icon_confused:

slazemo se:cool:
ovu da se napravi serijski onda bi vecina pozitivno komentarisala , mislim :icon_biggrin:
al posto je to neko uradio onda nevalja, kako god extreme ali sve uredno, decentno i kao cijelina lijepo

p.s. covjek ocito nije htio da ima calibru :cool:

a o parama, a posebno znanju i trudu ulozenom u nju da ne pricamo, kako je sve uredno ,branici i blatobrani kako se stapaju, mislim max respect
ko je postavi ovdje odmah ban 24h da dodje sebi , tacno bi plakao da je moja i da je vidim u anti :)
 
Član
nije za seljaka merc :lol:

0_f2808.jpg
 
Top